Detto - Úvod | Bandzone.cz

Detto heavy-metal / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • 01. Fade out
  Nezařazeno
 • 02. Rychlosalina,hrozna konina
  Nezařazeno
 • 03. Perpetum debile
  Nezařazeno
 • 04. Thrash and roll
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

DETTO - vzpomínkový profil pro fanoušky !!

Zdravím všechny příznivce metalových koncertů, zábav a mejdanů. Poslouchám doma tuhle crazy metalovou bandu - skvělou brněnskou partičku DETTO hrající v 90-tých letech. Na netu je pár profilů kapely ale moc k poslechu ne... Vybral jsem proto několik písniček a založil tento R.I.P. profil , pro všechny fandy kterým to něco řekne .

 Kdyby ste měli cokoliv o kapele Detto zašlete na email - díky !!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

fanynek86

Zdravím všechny pamětníky!
Sdílím vaše nadšení touto kapelou, mě nejvíc nadchlo poslední album z něhož jsou zde všechny pecky! Chtěl by se zeptat, zda někdo nemáte text k písni "Thrash and roll" na bookletu bohužel texty nejsou. Nemohu rozklíčovat co přesně zpívají v úvodu písně:" Chuck Berry divokej, Bill Haley velikej, Sputnici a Olympic* Bobek Lolek* Výtržník!" dvě slova označená hvězdičkami, těmi si nejsem jist. Jistě že znám Mikiho Volka i Bolka a Lolka, ale tomuhle prostě přesně nerozumím.
Děkuji, za jakoukoliv odpověď!

"Metal s vámi!"

Zobrazit všechny názory