DESmod - Úvod | Bandzone.cz

DESmod pop-rock / Nitra

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Aby bolo jasné
  Výberovka
 • Posledná
  Derylov svet
 • Pár Dní
  Výberovka
 • Zhorí všetko čo mám
  Výberovka
 • ... na tebe závislý
  Výberovka

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

ZdeKolo

Koncert v CB ve Slavii 21.10. absolutní špička! Nové CD je úžasné, opět skvělé texty a úžasná muzika. Chtělo by to větší prostor ????

Zak26

Ahoj chlapi, jsme big_beatová skupina PODRAZ NA DRUHOU od Brna a hledáme kapelu na spolecne vystoupení u vás na Slovensku a popřípadě další spolupráci, tvorbu máme vlastní a cover katapult. Jsme na bandzone,můžete se na nás kouknout, můj mail je zak26@email.cz zatim čau a rocku zdar zdenal.

Lubomirhotovy

Hodně dobre urobené písně a Ref. Som na tebe závislý je -nádhernej.....vím- že zpíváš o človeku -ale mluvím za sebe-jako Kristovec -jsem závislý na Bohu-Stvořiteli Nebe i Země i všeho-krom hriechu- at před ním zhorí všetko to lidské-moje pyšné JÁ.Ježíš žije a velmi brzo príde pro vykůpené....myslím-že jste tento krok ještě neurobili....prosím na místě Kristově-smiřte se zavčas s Bohem....času je tak málo....rockový misionár a čechoslovák-Lubo z Moravy

Zobrazit všechny názory