DESmod - Úvod | Bandzone.cz

DESmod pop-rock / Nitra

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Aby bolo jasné
  Výberovka
 • Posledná
  Derylov svet
 • Pár Dní
  Výberovka
 • Zhorí všetko čo mám
  Výberovka
 • ... na tebe závislý
  Výberovka

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

ZdeKolo

Koncert v CB ve Slavii 21.10. absolutní špička! Nové CD je úžasné, opět skvělé texty a úžasná muzika. Chtělo by to větší prostor ????

Zak26

Ahoj chlapi, jsme big_beatová skupina PODRAZ NA DRUHOU od Brna a hledáme kapelu na spolecne vystoupení u vás na Slovensku a popřípadě další spolupráci, tvorbu máme vlastní a cover katapult. Jsme na bandzone,můžete se na nás kouknout, můj mail je zak26@email.cz zatim čau a rocku zdar zdenal.

Lubomirhotovy

Hodně dobre urobené písně a Ref. Som na tebe závislý je -nádhernej.....vím- že zpíváš o človeku -ale mluvím za sebe-jako Kristovec -jsem závislý na Bohu-Stvořiteli Nebe i Země i všeho-krom hriechu- at před ním zhorí všetko to lidské-moje pyšné JÁ.Ježíš žije a velmi brzo príde pro vykůpené....myslím-že jste tento krok ještě neurobili....prosím na místě Kristově-smiřte se zavčas s Bohem....času je tak málo....rockový misionár a čechoslovák-Lubo z Moravy

Zobrazit všechny názory