Deprivation Chamber - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Deprivation Chamber experimental-ambient / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Ohledně koncertu 20.6. v K4

..tak raději i sem..

S hlubokou lítostí musím oznámit, že Deprivation Chamber v Pražském klubu K4 20.6. bohužel ze zdravotních důvodů nevystoupí. Opravdu mě to velice mrzí, ale bohužel se nedá nic dělat, narazil jsem na náhlé /a docela vážné/ zdravotní problémy.. tímto bych se chtěl znovu omluvit všem, kteří na koncertu dělají - vězte, že si příležitosti opravdu vážím, a velice rád bych to odehrál, kdyby to alespoň trochu šlo.

A kdo by o akci náhodou nevěděl, hvězdou večera bude prvotřídní Belgicko-německý breakcore projekt Kirdec - pokud máte alespoň trochu volného času, určitě se zajděte podívat, a pozdravit Cedrika za mě!

S pozdravem a další omluvou,

DC


Dlouho potřebný update

Tak jsem se konečně dostal k tomu trochu oživit tenhle profil - netuším, proč jsem na něj tak zanevřel, ale znáte to s  tím rozlitým mlíkem.. Tudiž bych se tímto chtěl omluvit všem kapelám i fanouškům, kteří se mě snažili zde kontaktovat a nedostali odpověď - každého komentáře i kritiky si samozřejmě cením!

Od těch Vánoc se vlastně ani tak moc nestalo - byl jsem zaneprázdněn stěhováním do Prahy, takže se projekt nehnul. Duben byl pro Deprivation Chamber ale rozhodně velmi důležitým měsícem - jak proto, že momentálně dokončuji práce na split EP s Americkým shoegaze/experimental projektem Nev'r Mis't, ale hlavně díky tomu, že mi byla dopřána čest dělat support kultovnímu francouzskému projektu Sonic Area. Nezapomenutelný zážítek!

Každopádně, brzy čekejte info o zmíněném split EP, a možná, snad, třeba i něčem víc!


Nový song na pátém dílu kompilace Na Západní Frontě Neklid!

S velikou radostí můžu oznámit, že se moje nejnovější věc "Memories" dostala na pátý díl elektronické kompilace "Na Západní Frontě Neklid". Veliké díky patří jak lidem co kompilaci stavěli, tak vám, kteří ji posloucháte!

Stahovat můžete zde: http://eskanoizze.com/na-zapadni-fronte-neklid-vol-5/