Deprivation Chamber - Úvod | Bandzone.cz

Deprivation Chamber experimental-ambient / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Injection
  Nezařazeno
 • Memories
  Nezařazeno
 • Beauty in Numbers (Broken Machine Mix)
  Nezařazeno
 • Crossing the line
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Ohledně koncertu 20.6. v K4

..tak raději i sem..

S hlubokou lítostí musím oznámit, že Deprivation Chamber v Pražském klubu K4 20.6. bohužel ze zdravotních důvodů nevystoupí. Opravdu mě to velice mrzí, ale bohužel se nedá nic dělat, narazil jsem na náhlé /a docela vážné/ zdravotní problémy.. tímto bych se chtěl znovu omluvit všem, kteří na koncertu dělají - vězte, že si příležitosti opravdu vážím, a velice rád bych to odehrál, kdyby to alespoň trochu šlo.

A kdo by o akci náhodou nevěděl, hvězdou večera bude prvotřídní Belgicko-německý breakcore projekt Kirdec - pokud máte alespoň trochu volného času, určitě se zajděte podívat, a pozdravit Cedrika za mě!

S pozdravem a další omluvou,

DC

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

ruins

Ahoj,
Váš projekt Deprivation Chamber, nás zaujal a velmi by nás potěšilo, kdybyste vystoupili na třetím ročínku našeho festivalu Ruins of Intolerance, který se bude konat ve dnech 31. 8 – 2. 9. Letošní ročník proběhne v uchvacujících prostorách bývalé fabriky Agir na Praze 10 Měcholupech.
Jedná se o multiforemní festival mladého experimentálního umění na kterém budou nejen koncerty, ale i fotky, grafika, art instalace, přednášky a promítání. Heslem akce je - jedinné co si nemůžeme dovolit tolerovat, je netolerance.

Prosím, napište na ruins003@email.cz kde ti budu moci sdělit bližší informace a detaily akce, o čem je a tak dále.
Těšíme se!

Zobrazit všechny názory