Dejv.čr - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dejv.čr alternative-folk / Aš

„Hledám spřízněné duše... :-)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Na křídlech - demo by Dejv.cr 61 ×
  • Už je to konec! - demo by Dejv.cr 75 ×
  • Svět je holt zlej - demo by Dejv.cr 79 ×
  • Deštivý odpoledne - demo by Dejv.cr 74 ×
  • Primitiv slide blues - demo by Dejv.cr 27 ×
  • Monotónní blues - demo by Dejv.cr 49 ×
  • Autumn Ivy - demo by Dejv.cr 43 ×

Fanoušci: 1

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
545
Poslechnuto skladeb
408
Profil registrován
13.5.2013

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Ahoj,

jsem začínající amatérský kytarista / samouk z Aše a hledám nějaké stejně netradičně naladěné hudebníky, a to jak začátečníky, tak klidně i pokročilejší... :-)  Nejlépe však někoho, kdo si občas a bez velkých ambicí rád jen tak pro radost zazpívá a třeba i hraje na nějaký ten hudební nástroj, ideálně aspoň trochu pokročilejší kytaru... :-)

Já mám rád snad všechno od klasiky, přes tradiční, folk, blues a rock až po metal, ale zatím bych se velice rád zaměřil na folk-rockové a také experimentální skladby. Mám rozpracovaných několik věcí, ale k pokročení by to chtělo zpěváka/čku a také kreativního člověka, který rád píše texty či skládá básně - jelikož sám zpívat neumím a skládám převážně kytarové části, takže mám zatím jen tu a tam zárodky textů... :-)

Pro ilustraci jsem vybral dvě své experimentální skladby (za kvalitu nahrávek se omlouvám, holt domácí podmínky :-), ale také se rád nechávám inspirovat stylem hry Jimmyho Page a především Slashe, jehož cítění velice obdivuju. Ale samozřejmě to bude chtít ještě několik let trénování, než to bude aspoň trošku za něco stát - technicky bohužel zatím stále nejsem moc dobrý hráč. Ale velkým úspěchem už pro mne jest, že velkou většinu svých chyb a nedostatků si již plně uvědomuji a pomalu a nejistě pracuji na jejich nápravě... :-)

Pokud však některá má skladba někoho z vás osloví, nechť neváhá a se ozve se mi. Také bych se nebránil ani předávání si poznatků a zkušeností s hraním, např. při společném jamování... :-)

Mějte se fajn, David.

Bio a historie