Deepers - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Deepers crossover / Praha

„31.3. Café V lese od 20:00“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Měsíční- Bouřek bál (2017) 244 ×
 • Dům bez času- Bouřek bál (2017) 180 ×
 • Žižkov- Bouřek bál (2017) 156 ×
 • Convolvulus- Bouřek bál (2017) 117 ×
 • Práskla do bot- Bouřek bál (2017) 98 ×
 • V klidu pít- Bouřek bál (2017) 95 ×
 • Myš- Bouřek bál (2017) 74 ×
 • Samá voda LIVE 192 ×
 • O lásce a lahvích - LIVE 121 ×
 • Honba za štěstím LIVE 135 ×
 • Já v Tobě a Ty ve mně (demo 2015) 73 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv, Saxofon
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

„Hm, Deepers, to je hezký – a co vlastně hrajete?“

Tuhle otázku dostáváme často a špatně se nám na ní odpovídá. Jak taky definovat jedním či dvěma slovy kapelu, která je vpravdě multižánrová?

Vznikli jsme v lednu 2013 jako akustické těleso, ale u této podoby dlouho nezůstalo. Začali jsme psát vlastní písničky a každé z nich jsme se snažili dát takový háv, jaký si žádala. A tak se z nás postupem času vyklubala skupina, kterou charakterizuje žánrová pestrost, energický projev, proplétání akustických i elektrických kytar se saxofonovou linkou a propracovaná vícehlasá vokální složka, která to všechno spojuje dohromady. A taky touha proniknout pod povrch, do hloubky, která se nakonec nenápadně vkradla i do názvu kapely. V září 2017 jsme vydali debutové album, které nese jméno "Bouřek bál".

Bio a historie

Obsazení kapely:

Milan Císař - zpěv, kytary
Jan Prančl - zpěv, kytary
Veronika Czesaná - zpěv
Vojtěch Roupa j. h. - zpěv, saxofony
Michal Winter j.h. - baskytary
Tomáš Knotek j.h. - bicí

Stručná historie:

Skupina Deepers vznikla na počátku roku 2013 z tehdejších členů celorepublikového pěveckého sboru Bohemiachor. Zakládajícími členy kapely byli kytaristé Milan Císař a Jan Prančl, saxofonista Vojtěch Roupa a zpěvačka Petra Sotonová (tehdy ještě Dolejšová). Během roku 2014 se připojil stálý host Michal Winter na baskytaru, na postu perkusisty se vystřídali Jiří Dolejš a František Tůma. Na přelomu let 2014 a 2015 natočili Deepers své první třípísňové demo, načež kapela prochází personálními změnami: odchází Péťa Dolejšová, v konkurzu na zpěvačku následně vítězí Veronika Czesaná. Vzápětí ohlašuje odchod Vojta Roupa, v kapele však zůstává v pozici stálého hosta. Během roku 2015 skupina obohacuje svůj zvuk o elektrické kytary a vzápětí se stěhuje do své současné zkušebny na Žižkově. Šéf zkušebny, protřelý bubeník Tomáš Knotek, vzápětí začíná s Deepers hostovat a současná podoba kapely je na světě. Na jaře 2016 začínají Deepers natáčet své první album. Příprava desky se nakonec protáhla na rok a půl, křest debutu nazvaného "Bouřek bál" proběhl 21. září 2017 v Malostranské Besedě.