David Noll - O kapele | Bandzone.cz

David Noll pop-rock / Řevnice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • La femme
  Fifty-Fifty
 • Skočná (Schotchna)
  Bez práce nejsou demáče
 • Sitting On The Moon
  Bez práce nejsou demáče
 • Veliké Lalulá
  Fifty-Fifty
 • Měsíce
  Fifty-Fifty
 • People Get Ready
  Fifty-Fifty
 • Balllooon
  Nezařazeno
 • Swinging ing
  Fifty-Fifty

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

jakým hudebním oborům se věnuju:

ŽIVÉ VYSTUPOVÁNÍ NA JEVIŠTI

především hraju na piáno, klávesy a zpívám

moje různé jevištní aktivity:

- sólové koncerty autorské

- sólové vystupování s převzatým repertoárem - na svatbách, firemních večírcích apod., sólově zpívám, hraju na piáno, vybírám reprodukovanou hudbu

- vystupování se soubory zaměřenými na převzatý repertoár k tanci: s akustickým triem BARBAR (František Raba - zpěv, kontrabas, Jakub Noll - zpěv, bicí, DN - zpěv, piáno) a s kapelou PartyBand.cz

- autorská představení s herečkou a šansoniérkou Lenkou Vychodilovou

- jazzové večery se zpěvačkou Janou Švenkovou

- Besídky divadla Sklep

- loutková opera W. A. Mozarta "Kouzelná flétna" (dále hrají Petr Vacek, Milan Hugo Forman, Adéla Škopková)

STUDIOVÉ PRÁCE

komponuju, aranžuju, nahrávám, míchám, produkuju hudební projekty (např. Divadlo Sklep, T. Hanák, M. Reifová), vydávám audio CD (vytvářím současně i grafické obaly na CD)

stahuju nahrávky, zapisuju melodie, harmonie, formy pro muzikanty, kapely

tvořím notogramy v profesionálním editoru

tvořím klavírní výtahy (např. Jaromír Nohavica, 55 písní, 2001)

účinkuji, především jako pianista na studiových projektech (např. Jesus Christ Superstar, Wanastowi vjecy, Rattlesnake Annie, Marta Marinová, Bílá nemoc)

Bio a historie

David Noll

Vystudoval obor skladba a aranžování u prof. Harryho Macourka na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Je dlouholetým členem a pianistou divadla Sklep, spolupracuje s řadou kapel a sólistů (např. Lenka Vychodilová, BarBar Unplugged). Zkomponoval hudbu k mnoha divadelním představením (Divadlo Sklep, Divadlo Na Vinohradech, Národní divadlo moravskoslezské, Studio Ypsilon, ÚLD, Lampion) a desítky písní pro interprety a kapely pop music (H. Zagorová, M. Kubišová, K. Střihavka, Z. Michnová & Marsyas, V. Martinová, P. Jíšová, Bílá nemoc ad.). Hraje, zpívá, aranžuje, produkuje, nahrává a vydává hudební projekty (CD T. Hanák, M. Reifová - písně pro děti, Besídky divadla Sklep). Příležitostně se věnuje notografii (klavírní výtahy, zpěvníky) a sólovému zpěvu.