Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kluk z Plagátu acoustic-folk / Hořovice

„Nový songy zveřejněný!!!!! :))“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Zpěv, kytara, texty, hudba:
David Ségl

Bio a historie

V roce 2010 jsem odstartoval po marném hledání angažmá v nějaké kapele svojí solovou kariéru :). Skládám o všem možným co mě napadne, taky to tak pak vypadá. Zrození  "Kluka z plagátu" se datuje na 16.1.2011.
Červen 2011 - 10.června proběhl můj první koncert v hospůdce v Podluhách na punkovým večírku. Pár textů jsem ještě pozapomínal, takže jen poučení, abych se je konečně už naučil :).
Říjen 2011 - Po odehrání dalších tří koncertů se soustředím především na novou tvorbu, možnost dál koncertovat moc není..
Prosinec 2011 - Potvrzena účast Kluka z Plagátu na Adventním koncertu na domácí půdě v Hořovicích.
Leden 2012 - Tak a máme tu nový rok. Začátek nového roku celkem vydařený. On poslední doby sepsány tři nové písně a po pěti dnech nového roku už domluvené čtyři koncerty, z toho tři v Praze, jeden na soukromé akci, oslava narozenin velmi dobrého kamaráda.
Březen 2012 - Seznam písní se lehce rozvinul a možnost koncertování o poznání větší.
Červen 2012 - V tomto měsíci naplánován pouze jeden koncert a léto by mělo být klidnější, co se týče vystupování, naplánované koncerty pak až na září. Plus k tomu se začíná jednat o nahrání a vydání prvního CD, které by mohlo spatřit světlo světa na konci tohoto roku, nebo na začátku příštího roku.
Prosinec 2012 - Od září pár pěkných odehraných koncertů a celkový počet odehraných koncertů za rok 2012 je 15, což je celkem krásné číslo. Dodělaná zbrusunová píseň "Plamínek".
Leden 2013 - Přežili jsme konec světa, a tím pádem mě i mizí z playlistu píseň "2012", kterou na koncertech hrát nebudu, pouze výjímečně a na bandzone ji nechám pro poslech. Plány do dalšího roku: Kvůli zkoušení s novou kapelou jsem omezil domlouvání koncertů, takže tolik jako v minulém roce jich nejspíš nebude, i když, možné je všechno. Pokud to vyjde, tak takové neoficiální po domácku nahrané internetové cédéčko by mělo být hotové do léta nebo v průběhu léta, pouze předběžné plány:).
Duben 2013 - Od nového roku odehrané tři koncerty, dva v Točníce, jeden na open micu v kavárně Potrvá, kde jsem doufám nehrál naposledy, protože se mi tam moc líbilo. Dalších pět koncertů domluveno, v Praze, v Plzni, v Lochovicích a snad se ještě nějaké to hraní vyskytne. Započaly první přípravy na internetové cédéčko, na kterém si chci dát doopravdy záležet a proto jeho internetové vydání bude nejspíš někdy na podzim. Je možné že v létě budu psát, že vydání se přesouvá na zimu:).
Říjen 2013 - Pár koncertů odehráno, vydání alba se přesunulo na neurčito z osobních důvodů, připraveno je pár koncertů na začátek nového roku, nicméně koncertování bude více a více ubývat.
Červen 2014 - Koncertování je míň a míň, soustředěnost hlavně na nahrávání nových skladeb a zkoušení starších, na podzim roku 2014 je naplánováno natáčení prvního videoklipu na nejnovější píseň "Zpověď", možná přibude i druhý videoklip, to je zatím ve hvězdách, na začátek roku 2015 snad návštěva studia na pár písniček.
Leden 2015 - Na konci září zveřejněn první videoklip na píseň "Zpověď". Odehrány prozatím poslední koncerty, včetně skvělé vánoční beatparty s hořovickou legendou Akrobat. Plagáťák se postupně věnuje dalšímu skládání nových písní a časem bude zase nějaký ten koncertík.