hele pajo ta ci jsem je bomba
Noc kostelů
Dnes večer naše kytaristy můžete vidět na koncertu v kostele Církve bratrské v Doudlevcích.
Ahoj
Dnes večer naše kytaristy můžete vidět na koncertu v kostele Církve bratrské v Doudlevcích.
Ahoj
hele pajo ta ci jsem je bomba
mily pavliku, vzpominam na nas prekrasny koncert v jabloni. Jelikoz opet planuji koncertovat chci ti pozvanku oplatit a to do budejc. Bude to vyhledovd tak v unoru ale dej vedet jestli bys byl pro. Pis na muj
Ještě bych se chtěl zeptat na písničku Učitel, nikde jsem ji nenašel :)