Zatrest - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zatrest pop-rock / Plzeň

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Kapela se loučí =(

Bohužel Vám touto "novinkou" musím oznámit, že kapela ZaTrest se ze spousty důvodů rozpadá a prozatím ukončuje svoji hudební dráhu.


V budoucnu si pro Vás připravíme poslední koncert, na kterém můžete snad ne naposledy slyšet písně z naší vlastní tvorby.

Děkujem a zároveň se omlouváme Všem našim fanouškům!

Za ZT Bondie =(


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

u7AlS4yNFG


Bez profilu

I'll gear this review to 2 types of<a href="http://fnnntejxro.com"> pelope</a>: current Zune owners who are considering an upgrade, and<a href="http://fnnntejxro.com"> pelope</a> trying to decide between a Zune and an iPod. (There are other players worth considering out there, like the Sony Walkman X, but I hope this gives you enough info to make an informed decision of the Zune vs players other than the iPod line as well.)

vdLXg0am


Bez profilu

Ty mentolove9 jeany jsou kre1snfd!! A to video se podařilo,ale bylo ckleem dlouhe9 :D A dostala si toho k narozenine1m docela dost!! A od lucy je ten de1rek luxusned,ale bylo jasnfd že Lucy de1 nějakej skvělej de1rek :D

Zobrazit všechny názory »