Tak Psychic je teda pekne vostrej,paradni kytara.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak Psychic je teda pekne vostrej,paradni kytara.
Vlasta si poslechl cover a nostalgicky zavzpomínal na staré bubenické časy u Psychicu!!!!!
Zdarec.
Slušnej mazec :o))
"Nevíš co se děje" - dobrý. Jen tak dál a houšť. Žito.
Psychic Attack, to byl mazec a já mám takový nášupy rrrrráááád! Alan
Přeji hezké odpoledne,
reaguji na příspěvek na svém profilu. Upřímně kritiky si cením více než chvály a vzhledem k tomu, že se chci rozvíjet dále, tak si nakonec cením i této. O svém vibratu vím a pracuju na něm zatím asi pouhý týden, pro mě je důležité, že ho slyším a chci ho potlačit.
K Tvé tvorbě, nemohu říkat zda se mi nějak výrazně líbí nebo ne, ale je to Tvá tvorba a hlavní by mělo být to, že Tě baví tvořit. Jinak hlasově ano - vibrato nemáš, nicméně ve vyšších polohách na mě působíš přiškrceně a ne uplně čistě. (Toť můj názor)
PS: Příště prosim méně sprostých slov.. ;)
Ahoj, nahrál jsem dvá nové songy, mrkni a napiš, prosím, názor :) http://bandzone.cz/pavelkrpec
Ahoj! Ďakujeme :)... a už dlhšiu dobu sme chceli zmeniť názov... mnohé dôvody :)
Čus Dalibore, děkuju, tak to jsem rád, že chutnalo :) ať se daří, ahoj. K.
Sorry, ale je to sterilní jak muzika do vejtahu.....
I Have the same opinion....