Don't ask, don't care - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Don't ask, don't care blues-psychedelic / Plzeň/Praha

„New DisOrder“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv, Harmonika
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Majjjk jinak vystupuje dlouhá léta s kapelou Kozatay http://bandzone.cz/kozatay, a Silva má šansonový sólo projekt pod přezdívkou Morasten http://bandzone.cz/morasten.

Naše šarmantní Zmrzlina se nám stará o koncerty a taky správu BZ profilu :)

Bio a historie

Projekt vznikl koncem léta roku 2015 naprostou náhodou na firemním team buildingu, kam Majjjk přinesl právě nalazenou kytaru, začal si pobrnkávat a Silva do toho začala zpívat.(video bude)

V duchu nihilismu (kapela vlastně neexistuje, nikdy neměla zkoušku a nemá žádný song) se takto občas někde podařilo jamovat, až se dotyční konečně dokopali k nahrávce a asi i oficiálním songům - i když, kdo ví, o kouzlo improvizování by bylo škoda přijít. :)

Budiž tento profil slouží tedy spíše jako náhled do nálady DADC.