Czetom - Úvod | Bandzone.cz

Czetom pop-acoustic / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Solution (instrumental)
  Nezařazeno
 • Kam Dál
  Nezařazeno
 • Never Say Never
  Nezařazeno
 • Solution
  Nezařazeno
 • Summertime
  Nezařazeno
 • Whatcha Doing Now (ft. Anthony Moriah)
  Nezařazeno
 • Time Flies (ft. DJ Kujar3)
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Už jsem to tady chtěl smazat, ale bylo by mi to líto

(Upraveno: )

Tato stránka už existuje pouze z nostalgie k době, kdy jeden teenager dělal to, co ho bavilo a naplňovalo bez ohledu na to, jestli má talent, či nikoliv, jestli mu to šlo, nebo ne.

Zdravím všechny, kteří zavítali na můj profil. Bohužel, v dnešní době se již hudbě věnuji minimálně. Čas od času si s radostí zamuzicíruju s kamarádem kytaristou v jednom malém pražském nebo černošickém klubu. Profesně se věnuji rozhlasovému zpravodajství, moderování a dramaturgii.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Sonar

Zdravím,
s deskou to vypadá dobře, vše je nahráno, návrh obalu byl dodělán taky a křest je 12 dubna. Dofám, že tě tam uvidím, autora textu bych chtěl mít při křtění na pódiu.

Bez profilu

Luboš Sušil

Koukám, že zde mám hrubku. Mělo být "počítače neudělaly". Ale editovat to nejde. Jen jsem chtěl ještě podotknout, že koncert byl snímaný mikrofonem na kameře. Takže nic moc. A s pohybem kamery vzniká Dopplerův jev, tedy velmi nepříjemný efekt. Ten způsobí, že i to, co falešné není pak tak vyzní. Mělo to být snímané ze stolu. Ovšem amatéři mají omezené možnosti. Já nahrávku beru jako skvělý dokument. Teď nic, ale za několik let začne mít záznam nesmírnou hodnotu. Bude zrát jako víno. Až se na sebe třeba na srazu za dvacet let podívají, všichni ocení, že se to tenkrát natočilo. A určitě i nějaká slzička ukápne. Za sebe mohu říct, že Buty moc nemusím. Ale František v podání Tomovy kapely mě nadchnul. Velice se jim to povedlo. Tomáš to pojmul zcela originálně a je to velmi zdařilé. Osobně se budu raději dívat na jejich derniéru, než na nějaké Superstar v komerční televizi. Tohle je lepší a hlavně lidštější. Zahrané a zazpívané od srdce. Takže ještě jednou, děkuji za skvělý zážitek. Mnoho zdaru k maturitě všem.

Zobrazit všechny názory