Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Czech It alternative-pop / Týnec nad Sázavou

„Mills na rádiu Evropa 2“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Zpěv, baskytara: Daniel Marczell

Zpěv, piano: Lucie Marczellová

Housle: Rút Škvorová

Akustická kytara: Tomáš Mudra

Bicí: Miloš Majlo Filip

Kytara, bicí: Dominik Krykorka

Bio a historie

Czech It je mladá česká pop-rocková kapela z Benešova u Prahy založená v roce 2011. 

Czech It 
Žánr
Alternative Indie Symphonic Piano Pop
Členové skupiny
Lucie Marczellová
Daniel Marczell
Miloš Majlo Filip
Rút Škvorová
Tomáš Mudra
Dominik Krykorka

Informace

Mladá šestičlenná pop rocková kapela z Týnce nad Sázavou. Hraje výhradně autorskou tvorbu v anglickém jazyce. Ač by se mohlo zdát, že na české hudební scéně není pro anglicky zpívající kapelu místo, opak je pravdou a kapela se těší čím dál větší oblíbenosti.

Již v květnu 2018 byla naše píseň Unexpected nasazena do rotace rádia Evropa 2. Sedm týdnů byla na předních příčkách hitparády E2 Music Chart, z toho 4krát na první příčce. Zároveň se stala 7. z TOP 25 nejoblíbenějších písní rádia E2 za rok 2018. Spolu s čerstvějším singlem Hope You Know je první vlaštovkou z připravovaného alba TOTHESTARS, které vyjde tento rok.

Nejnovější píseň Letters následovala svoji “starší sestru” Unexpected a od února 2019 ji můžete slyšet opět ve vysílání Evropy 2. Klip, který se natáčel k této příležitosti v Londýně, by měl spatřit světlo světa do konce března. Píseň Letters je momentálně na první příčce hitparády E2 Music Chart.

Největším úspěchem je pro nás zatím umístění na 3. místě jako Objev roku na prestižních hudebních cenách Žebřík 2019. Dále jsme mezi 6 nominovanými nejen v kategorii Objev roku Evropy 2, ale zároveň jsme také Divokou kartou Evropy 2.