Díky moc! Tak se snad někde potkáme
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Díky moc! Tak se snad někde potkáme
Dobrá práce chalani,zdravím do Bratislavy!
Ahoj bando, vaše muzika se mi moc líbí a proto mi dovolte stát se Vaším fanouškem.o) Pokud se Vám líbí i naše tvorba, tak se můžete také stát na oplátku našimy fanoušky. Moc díky..David https://bandzone.cz/_108936