Leaf Empire - Úvod | Bandzone.cz

Leaf Empire progressive / Nová Paka

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

06. ledna 2020
Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Hands in the Dirt
  Hands in the Dirt
 • Inertia
  Inertia
 • Imago
  Imago
 • Traders and Thieves
  Neona
 • Leaf Empire
  Neona
 • Guided Meditation
  Neona

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Hands in the Dirt (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

Je běžné a žádoucí, aby měla kapela či umělec po každé další napsané písni pocit, že tím svou osobu a své dílo posunuli zase o kousek blíže své představě o spokojenosti. Když nepočítám všechny naše předchozí projekty a kapely, začalo to pro nás instrumentálním EP Neona, následně nazpívaným, pokračovalo to první zkušeností s videoklipem (Traders and Thieves) a se singly Inertia a Imago jsme teprve začali mít pocit, že možná děláme něco správně.

Po neúspěšeném pokusu o vydání nového EP v roce 2022 jsme přehodnotili přístup. Nastal čas přestat hledat zkratky a zdánlivě jednoduchá řešení, a začít pracovat s profesionály během celého procesu nahrávání a natáčení, nikoliv pouze v jeho částech. S radostí můžu říci, že všechny fáze proběhly hladce, všichni členové kapely podali u Hollyho ve studiu životní výkony, a natáčení klipu s Michalem, Karlosem a Tomášem bylo jedním z našich nejlepších společných zážitků.

Tímto hrdě představujeme výsledek naší práce. S pocitem klidu, že tentokrát jsme udělali každou jednotlivost nejlépe, jak dokážeme. Všechno ostatní, co se bude dít dál, je na vás, fanoušcích, kteří to dočetli až sem.

Děkujeme všem!
Leaf Empire

Youtube Video 6xW-UuVOk0YYoutube Video 6xW-UuVOk0Y

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

nikdo

a ja zase diky za naznaky siktharny. to se tady vazne nevidi... a nejen tady, ze!

Zobrazit všechny názory