Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Caute Crushdown-ňáci :)), diky za e-mail, aj my sme boli velmi radi a spokojny,, spravili ste brutalny festik a myslim ze ludia boli tiez spokojny, pravda. LEn tak dalej. Miso
Zdarte CRUSHDOWN chtěl sem se zeptat estli nebudete hrát někde na hodonínsku ..... dík za odpověd......... jinak jako ste šlahotový........
aaaaa..........uz se tesim na hrusovany,ty kapely jsou fakt krute.slysel jsem vas v brne,kurva hrajete moc dobre!!!!!i zpevum sem rozumel :) novy zpevak,ze?
Muzika by celkem usla akorat ten zvuk je na picu a spevu neni rozumet!!! Takze nakonec nic moč:(
Tak se koukám,že bude zase mazec akce.Minule jsem byl mrknout na Experiment,tak tentokrát pro změnu" doufám"dorazím mrknout sem.Supr,že to je v Hrušovanech ,alespoň zavzpomínám na staré časy.Takže: See you later.. Zdraví Marťan
koncert u Kevina / v Otrokovicich byl paradni kluci a devcico :)
VKLIDKU SONGY SLYSEL JSEM JE NAZIVO U KEVINA V OTROKOVICICH A MUSIM UZNAT ZE VKLIDKU OLD SCHOL
nikoho ses na nic neptal, inteligente...
Díky za vyčerpající odpověd:)Vzhledem k odpovědi budeš asi hodně inteligentní!!!