Crouch - O kapele | Bandzone.cz

Crouch hardcore / Vyškov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • THE SHIELD (singl 2020)
  Nezařazeno
 • Rule Your Destiny
  Warning Shot
 • Crouch
  Warning Shot
 • Kings Of Today
  Warning Shot
 • Warning Shot
  Warning Shot
 • Cheap and nasty fake
  Warning Shot

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Rap, Zpěv, Scream
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

* FUCKING HARDCORE MUSIC STYLE *

Crouch 2020

Bormann - guits, voc

Loki - bass, voc

Ondráš - drums

Mates - guitar, voc

Bio a historie

Hardcorová parta Crouch byla založena v roce 2010 Lokim a Bormannem.

Během dalších pár let se koncertuje a je nahráno demo o třech písních.

Rok 2013 je velmi zasadním pro další chod kapely. Kapela mění line-up a začíná hrát jako trio v obsazení Bormann (kytara, vokál), Loki (basa) a Kršák (bicí).

Nahrává se debutové album Warning Shot a vychází na vlastní náklady v roce 2014. Je dobře přijato kritiky a recezenty. V tomto roce se také trio mění na quarteto a přibírá druhou kytaru. Na této pozici se ustaluje Mates ze spřátelených Hellstrike.

Přibývá koncertních akcí, převážne se jedná o klubovou scénu. Kršák odchází a přichází David. Crouch vystupují např. po boku Born From Pain, Madball, Pro-Pain, Get the Shot, BillyBio, Master, In Other Climes, Crushing Caspars, NBF, Barricade, Boron, YBCA, Backfist, Denoi, Dark Gamballe, Čad, Melancholy Pessimism ad.

Odchodem Davida v roce 2018 začíná poněkud nejistá doba. Je připravená materiál na druhou desku a David ho ještě nahraje, ale post bubeníka ne a ne obsadit. Tak s pár koncerty vypomůže Pepa Cigánek.

Samo dokončení desky se prodlužuje. V roce 2019 pak přichází na post bicích Ondra a věci se zase začnou hýbat kupředu. Následujícího roku je dokončeno druhé album In G.O.D. You Trust, které bude zanedlouho k dostání u Slovak Metal Army, s nimiž začala kapela spolupracovat.

V mezičase a době koncertům nepřející Crouch natáčí krátký živák s rozhovorem v rámci Fakin Sessions, kde je představen mix starých a nových válů. Checkni sekci Videa.