tvl že se nikdo bere kus života tim že zbytečně prudí a bere lidem vítr z plachet-Co třeba hele klucí supr zvuk ale přidejte na tempu...Ty vole ten klučina hraje na bicí půl druhýho roku!!Smekam před nim.Dělaji co je baví!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tvl že se nikdo bere kus života tim že zbytečně prudí a bere lidem vítr z plachet-Co třeba hele klucí supr zvuk ale přidejte na tempu...Ty vole ten klučina hraje na bicí půl druhýho roku!!Smekam před nim.Dělaji co je baví!!!
Chlapi moc díky za koncert, byla to paráda! Tak snad brzo dáme repeté :-)
Hraje to suprově hoši!!!
Díky ;-) Byla to super akce!
Zdar Hoši děkujem za přidání do spřízněných. Už se těšíme na společnou akci. Zatim se mějte ;)
STAY BRUTAL - W.A.G.D.
zdar braši, v sobotu opět mazec. Take it back je naživo nejvíc náser. Dáme brzo repete :) Z.
Pár fotek z Kainu: https://www.facebook.com/media/set/?set…
zdar pánové....V Lomnici pur HC...dobře vy :-)
http://bandzone.cz/stormyflight
Hranická metalcorová kapela STORMY FLIGHT zdraví své hudební kolegy.
Budete-li mít chvilku času, mrkněte na náš profil. V listopadu 2011 jsme v Bzeneckém studiu SHAARK natočili své debutové album "Turbulence" a celé je k poslechu právě na našem profilu. Každá kritika, ohlas, připomínka či jen samotný fakt, že si skladby "jen" poslechnete, nás potěší. Děkujeme.
Děkujeme, byla to divočina :)