Měla jsem to potěšení zúčastnit se dalšího luxusního koncertu s mejma sluníčkama Crionic!!! Paráda!!! :-D
Pivínka bylo až trochu moc,
luxusně strávenej večer i noc.
Na koncertě se hodně pařilo,
já pořídila další skvělý video.
Na řadu přišla i premiéra Perly, písničky český,
a můžu vám říct BYLO TO HEZKÝ!
Martinovy oči kočičí do tmy zářily,
Med s Bínisem hustě pařili.
Alda u stropu v záři reflektorů,
neměl závrať, když koukl se dolů.
Marcelova sólíčka jsou boží,
super písničky se jim rychle množí!
Závěrem můžu říci, že to byla paráda.
Občas někdo brzdil nosem, a někdo spadl na záda. :-)