Kurva to už ne ni COWARD co jsem znal a měl rád :-(((( umě velké zklamání!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Kurva to už ne ni COWARD co jsem znal a měl rád :-(((( umě velké zklamání!!!
Čau kluci! Dnes jsem si po dlouhých letech sjel The Gate Of Immortality. Super práce....
zdar priatelia !!!!!!!!!
Mam tě moc rádo!!!
Co chcete dělat??????
Cau kamaradi!
Přidejte si do koncertu datum:
23.10. 2010 Cheb -KD Kass-
PANDEMIA 15 years Anniversary show !!
+MASTER(usa),COWARD....
zatim čau
Jarda and PANDEMOR
Zdravím pány Hovaďáky, budete hrát v neděli U Rybiček?
WAGON CORE FEST 2-
5.6.2010-TACHOV od 16.hod
http://bandzone.cz/fan/letniparketubow.…
SATISFUCKTION
SIN DICK 8
INTERLOUD
COWARD a dalsiiii
_________ http://napalmed.blog.cz ________
_____________________________________
___ RECENZE _____ O _____ (NE)HUDBĚ ___
_____________________________________
Zdar draci.Nevim jestli si me jeste nekdo z kapely pamatuje,panc nekteri tam jeste ani nehrali ale kdysi jsme spolu dobre zaparili na akci v Castkove u Tachova.Dobre vam to hrne ale uz by to chtelo obnovit vas klipovy park :-).Jinak pozdravujte vsechny George ve Stribre :-))