Contrix - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Contrix rock-blues / Zalešany

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Baby
  Nezařazeno
 • Náprďák + host
  Nezařazeno
 • Love Sex and Rock&Roll
  Nezařazeno
 • Bluesovka + host
  Nezařazeno
 • Born in Fire, live, klub Žlutý pes, Pardubice
  Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.
Captcha obrázek

Dodatečné info

Sestava:

Libotovský Petr - kytara

Jakub Kutílek  - bicí

Pavel Kutílek - baskytara

Naty Nehasilová - zpěv, kytara

Bio a historie

Contrix vzniká 18. 4. 2013.  Tehdy není  zřejmé, jaká bude její budoucnost a podoba. Z nejasné, neuchopitelné mlhoviny vznikající ze snahy o pohodu doprovázennou zpěvem a hudbou,  rodí  se dne 21. 5. 2013. Dostává totiž jméno. Dlužno říci, že zásluhou tlaku mladé generace. Je to pochopitelné - mládí je odjakživa symbolem změn a pokroku. Levou stranu stavby podpírá Concentus. Pravou pak Aeneatrix. Zatímco CONTRIX zůstává zjevné, centusaenea tam sice někde  také je, ale do popředí se nedere. Asi by nemělo smysl dávat jméno něčemu, co nemá jasný tvar a obrys. Nebo něčemu, o čem nevíme. Pro takové případy se nejlépe hodí slovo nic.  A jemu podobná....

CONTRIX je však holka z masa a kostí. Maso a kosti se jí od narození docela rychle mění - je však velmi mladá a překotné změny k mládí patří. Věříme ovšem, že jí zůstává tvář. V současné době jsou jejími kostmi a svaly uvedení členové. A tvář ji ošlehává především vítr rocku, popu, folku, blues a jazzu.