Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Confidance melodic-death / Vysoké Mýto

„Kapela ukončila činnost.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Kapela končí, ale nová cesta začíná!

Je to tak, po více než 10 letech (i když s přestávkou v roce 2011 - 2012) naše kapela ukončuje činnost a my se vydáváme po nových cestách.

Děkujeme vám všem, co jste někdy přišli na náš koncert nebo si pustili nějakou naší písničku! Vždycky jsme usilovali hlavně o to, aby se vám naše hudba líbila.

Tak se nám to snad povedlo.


Vysoké Mýto - DĚKUJEME TI!

Upraveno:

Zdarec všem!

Pomalu se probíráme ze čtvrtečního lidma namačkaného vysokomýtského náměstí! Každopádně pro naši kapelu velký den zahrát a předskakovat takové legendě, jakou Arakain je! Chceme hlavně poděkovat Vojtovi Sedláčkovi, za možnost chopit se takové šance a zahrát doma před domácím publikem a takovou kapelou. Další velký dík celému týmu DCsound (hlavní zvukař, podiový zvukař, osvětlovači, technikům), za super práci a spolupráci. A hlavně díky publikum, které bylo od ještě nechodicího až po starší ročníky.Za nás super! Dalšímu ročníku Týdne Hudby přejeme ať se vydaří jako tento, který byl pro každého a mohl si vybrat z celého týdne aspoň jeden den svůj oblíbený hudební styl! 


Nový single NO MERCY k poslechu!

Upraveno:

Zdarec všem!

Do našeho playlistu jsme přidali novou věc, skladbu No Mercy. Moc děkujeme Mikovi, v jehož studiu single vznikl!

Příjemný poslech.