Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Frog Smile (Companieros) big-beat-jazz / Jablunkov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela vznikla v lednu 2012 na motivy studiového počinu RETROSONGI porůznu oslovených muzikantů, nahrávajících pod značkou D.D. & COMPANIEROS, ze kterého pocházejí songy v playlistu.V nich také můžete slyšet Dana Dronga na kytaru, housle a zpěv, Richarda Čáru na basktyaru. V živé sestavě tyto dva dobrodruhy doplnili Roman Pociorek na bicí a Richard Prengel na kytaru. Rok 2012 se zdá být vzniku kapely nakloněn, jelikož jsme odehráli 4 koncerty, jedeme na soutěž do PL a v zimě začínáme nahrávat další songy.....nyní se píše rok 2016 , na postu baskytaristy se objevil vynikající Tomáš Kohut.Kapela po krátké přestávce opět pravidelně zkouší a skládá nové songy.Před sebou má letní sérii koncertů.

Bio a historie