Combo Mendoza - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Combo Mendoza folk-rock / Středokluky

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela Combo Mendoza vznikla zhruba někdy okolo roku 1998. Během let, až v podstatě do dnešních dnů se jedná o volné sdružení muzikantů, které má v posledních měsících víceméně stejnou podobu. Pravda je taková, že kapela ve skutečnosti ještě nevystupuje zcela regulerně. Zatím se prezentovala u příležitosti několika jamů. Po té co se Karel Čížek přestěhoval do Středokluk, rozhodl se, že skupinu opět oživí a přivede ji na pódia jako oficiální kapelu. Přizval si k sobě hodnotnou posilu, zpěvačku Alžbětu Farskou. Sólové kytary se na jedničku zhostil Petr Pydych, působící také v kapele Chuck ´n´ Gag bluesband. Baskytaru obhospodařuje Jan Pydych, kupodivu výborný to bubeník z kapely Neočekávaný dýchánek a bicích se ujal Dan Barták, šikovný dlouholetý bubeník kapely Dynamo. Snad nám....potažmo i posluchačům bude štěstí přáno a společně se budem radovat z příjemně prožitých chvil, za zvuku naplňující hudby. 

Bio a historie