Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

coCk punk-rock / Žatec

„Sobota 17.3. - Acoustic session - ŽATEC (RockCafé)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

+420606167388 - Zdeněk "Piha" Pihrt - booking
+420725071283 - Petr "Cukřík" Matis - booking
+420774529798 - Jan "Lanýž" Lubenský - booking, escort servis

Dodatečné info

 
Čus lidstvo, jsme tří členej punk-skate-pop-porn-funny-rock grupen ze severu působící od roku 2010. Máme rádi párty, holky, kluky, alkoholické nápoje a dobrou hudbu. Nahráli jsme jedno demo, dvě studiovky a v současný době jsme objevili kouzlo singlů. I když nám už táhne na 30 tak jsme pořád mladí a krásní a navíc hrajeme za lidovej peníz! (2017)
 
 
 

                    

 

Hudební nástroje nakupujeme v www.muzikant.cz - online hudebniny. Tam si můžeme domluvit nejlepší ceny na kytary,baskytary, bicí, klávesy a ostatní hudební nástoje a aparatury.

Bio a historie

Kapela začala vznikat v létě v roce 2009, když jeden mladej puberťák ovlivněnej hitovkama blinků a soundtrackama z tonyho objevil kouzlo 6 strun.
V tý krásný době Piha (Zdeněk Pihrt, guitar+voc) dost času proflákal se Sperym (Joesf Poděbradský, bass+voc), ať už na skejtech, nezletilejch párty s rumem, za školou a nebo se starou kejtrou pihovýho strejdy.
Za pár měsíců tu byly opět po roce krásný Vánoce a ještě krásnější dárky pod stromkem! Piha našel pod umělym jehličim z tesca svýho prvního strata a Spery jak jinak než čtyř strunnýho fešáka.

17. dubna v roce 2010 přichází po domluvě přes SMSku do kapely Lanýž (Jan Lubenský, drums) a krátce na to, přesněji v létě 2010 vzniká první demo nahrávka "Psí dobrodružství".Po tomhle všem kapela začla konečně i koncertovat a v roce 2012 tenhle grupen vypustil do světa svojí první studiovou desku "I mouchy mají své dny".

Těsně před Vánocema 2013 odchází z kapely Spery.
Na důkaz toho, že kapela nemá rozhodně v plánu končit nahraje Lanýž s Pihou vánočně naladěnej singl.

Po krátký koncertní pauze přichází do kapely v roce 2014 Kadim (Radim Heřmánek, bass+voc - M3TA). Ještě ten samej rok Kadim kapelu opouští a Piha s Lanýžem se ocitnou ve stejný situaci jako před jeho příchodem.

Problémy s potvrzenejma koncíkama neúplnou kapelu pomalu doháněly a tak Piha s Lanýžem oslovili ex basáka Speryho. Na konci roku 2014 si zase společně Piha, Lanýž a Spery stoupli na parkety a začalo se dolazovat druhý album.

Rokem 2015 vypouštěj tito punkový exhibicionisté do volný přírody svojí druhou studiovou placku s názvem "Tvoje máma vole!" Album zklízelo hodně úspěchů hlavně u žateckých svobodných matek a u pár kapelních kámošů.

Krátce po 6. výročí fungování kapely v roce 2016 odchází z kapely již po druhé Spery a i přes všechny zážitky, který původní trojice společně zažila je tahle změna definitivní.

V létě v roce 2016 přichází do kapely Cukřík (Petr Matis, bass+voc). Všem členům bandu začíná bejt pomalu jasný, že se konečně společně našli a to jak po hudební stránce tak po tý lidský. Prokalený léto přináší hodně novejch nápadů a taky dost odehranejch koncíků.

Na jaře roku 2017 kapela vyráží do studia Rápotice, kde nahrává svůj novej singl "Víkendy před koncem" a krátce na to začnou s pár dobrejma lidma dělat i na klípku.

Začátkem května 2017 kapela vypouští novej klípek a krátce na to přicházej nový nabídky na koncerty a dokonce zařazení do letní rotace rádia Fajn Rock Music.
Po finančnim zahojení jednotlivejch členů kapela dokončuje nový songy a ke konci července 2017 vyráží do studia natočit další singl "Sám s tvojí fotkou". Krátce na to se začne připravovat DIY low-cost klípek.

Začátkem října kloučci vyrážej skrz celou republiku na podzimní turné společně s kapelama Hello Officer! a Resumé.