Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

CNS rock / Hrádek / Klatovy / Hartmanice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Písek a další koncerty

Při pohledu na profil našich oblíbených 6strun jsem si řekl, že by bylo dobré napsat taky pár slov o posledním koncertu, když oni ho tak vychvalují :-). Nevím, jestli to byl nejlepší koncert (zatím) v naší kariéře, to těžko soudit, ale hrálo se nám moc fajn. Největší dík patří zvukaři, který se svého úkolu zhostil na jedničku - na pódiu každý slyšel vše, co jen chtěl, a pod pódiem to prý bylo taky fajn. A ocenili jsme i luxusní zadní přístup do divadla - autem jsme zajeli skoro až k pódiu, takže jsme aparáty táhli ani ne 20 m - paráda. Mohlo přijít víc diváků, ale kdo nepřišel, jeho chyba - nám se hrálo výborně a atmosféra byla skvělá. A to říkám i přesto, že jsem dvě hodiny před koncertem strávil na stojáka v narvaném busu v zácpě na dálnici, takže jsem měl všechny předpoklady k tomu být celkem podrážděnej.

Sekce koncerty je teď trochu prázdná, ale v jednání jsou Klatovy, Ražice, Kašperské hory, Soběšice a další...hned jak budou termíny jisté, tak je sem dáme a těšíme se, že se stavíte :-).

Tom


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

My Way band

Ahoj, změnili jsme si název z 6strun na My Way a spustili nový profil s ještě novějšími demonahrávkami, tak pokud budete mít chuť můžete se zastavit. Zdraví vás Honza.

Zobrazit všechny názory »