Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Clyde hard rock / Praha

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Spící kapela

Upraveno:

Na vědomost se tímto dává, že Clyde je od jara 2014 v nečinnosti. V zimě kapelu opustil hlavní skladatel a kytarista Zilvi, který šel za tvrdší muzikou a ostatní členové - Aleš, Fredy a Bára - se rozhodli dále nepokračovat. Kapela budiž tímto prohlášena za pozastavenou, ale kdo ví, třeba ještě někdy Clyde něco podnikne.

Na profil byla doplněna kompletní alba Beat v Clydu a Ambiciózní a zároveň většina zbylých skladeb nahraných ve zkušebně, které byly hrány na koncertech, ale nikdy se nedostaly na oficiální nahrávku.

Score: za těch 13 let jsme nahráli 2 CD, složili 20 songů, odehráli 46 koncertů a kapelou prošlo celkem 11 hudebníků. To je celkem slušnej život jedný rockový kapely, děkujeme všem, kdo nám během těch let fandili, chodili na koncerty, pouštěli si naše písničky, pořídili si CD nebo naši muziku nějakým způsobem šířili. Doufáme, že jsme Vám přinesli hodně radosti a budeme se těšit někdy v budoucnu třeba na příležitostném vzpomínkovém koncertě :-)

PS.: nějaká CD nám ještě zbyla, pokud by se Vám naše muzika líbila, můžete si o CD napsat někomu z členů a CD Vám rádi pošleme.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Clyde

Rádo se stalo, byla by škoda, kdybyste kvůli tomu museli skončit, když jste sotva začali :-)

Zobrazit všechny názory »