Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Circus Brothers dance music-klezmer / Prague

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Sukničkář- #VJERŽIM (2018) 2 523 ×
  • I Just Feel- #VJERŽIM (2018) 1 866 ×
  • O5- #VJERŽIM (2018) 1 741 ×
  • Gas, Gas- #VJERŽIM (2018) 1 616 ×
  • Ej Lásko- #VJERŽIM (2018) 1 622 ×
  • Holka Modrooka- #VJERŽIM (2018) 1 553 ×
  • On The Road- #VJERŽIM (2018) 1 286 ×
  • On The Road (Remix)- #VJERŽIM (2018) 919 ×
  • Open Mind 5 290 × Stáhnout MP3 zdarma

Členové

Nástrojové obsazení: Housle
Nástrojové obsazení: Tuba, baskřídlovka
Nástrojové obsazení: Bicí, Dřívka

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Kapela Circus Brothers vznikla oddělením většiny členů původní kapely Circus Problem. Navazuje na to nejlepší z původní tvorby a přináší nový posun, který fanouškům přinese další nezapomenutelné disco-balkan mejdany, jak byli zvyklí doposud. Na ulici, v klubech i na pódiích menších či větších festivalů bavíme tisíce fanoušků, kteří na naši show dokáží udělat nevídaný kotel, a nechávají za sebou koncerty protančené až do ranních hodin. S neuvěřitelnou energií zahraný disco-balkan, který kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop a špinavý house. To, co jste znali doposud, je minulostí. Přichází noví, nezadržitelní a nepřehlédnutelní Circus Brothers!

The band Circus Brothers has been formed by almost all members of the original band Circus Problem. It builds on the best of the original work and brings a new shift that will take the fans to another unforgettable disco-balkan party, as they have been used to. On the streets, in the clubs and on the stages of small or big festivals, we make thousands of fans enjoy and make incredible atmosphere on our shows, leaving the concerts dancing until the morning. With incredible energy, the band plays unique disco-balkan flavours combining Balkan brass, disco beat, cheap pop and dirty house. What you have known so far is past. The new, overwhelming and unforgettable Circus Brothers comes!

Složení:

Eliáš "Ali" Jeřábek - kytara, zpěv            

Tomáš "Trenér" Kůgel - klarinet, zpěv

Martin "O'Horse" Sedlák - housle, zpěv

Martin "Ozzy" Zavoďan - heligon

Jakub "She-Málek Čoček" Mašek - eufonium, trombón

Tomáš "Hrotek" Knotek - bicí souprava, pochodový buben