cus at vam to hraje doufam ze nekdy nazivo treba snad na bitve
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cus at vam to hraje doufam ze nekdy nazivo treba snad na bitve
ted jsem se koukal na to video,my jsme magoři :):):)
...kaše!!!!!!!!!!!!!:-)
Pozvánka na Fest:Pátek 23.1. 2009,Ledeč nad Sázavou-Klub Rokle,od 19h.,za 100,-Kč.,Hrají:TASS,Pedofilní Děti,Primitiv Plebs,Aggressive Tyrants,Brak,Bestia Triumphans.Info:www.clubrokle.cz
:-D
:-D
neo plastic poeple :-D............gratulace
:-D,malem sem spadnul ze zidle :-D
ty vole,už máme už máme oficiální stránky:)my jsme gangstři
http://www.cervenacihla.wbs.cz/
No přece já.
Nevim jakou, tak snad ale máte už nějaký nový songy od posledního koncertu ne??? Nebo vy už nezkoušíte??? Kdo je Váš nový člen?
jakou myslíš boris?
a já chci píseň s pozounem a aby tam bylo pozounové sólo alespoň 5 minutové dík váš fanda