Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Choré Vzťahy rock-Lo-Fi / Praha

„Nové EP Krása střídá nádheru!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Automatická- Krása střídá nádheru (2017) 224 ×
 • Holka z FELu- Kontakt s realitou (2016) 373 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Tramvaják- Kontakt s realitou (2016) 277 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Dvajektorie- Krása střídá nádheru (2017) 93 ×
 • Arbesák- Krása střídá nádheru (2017) 84 ×
 • Hiphopéro- Krása střídá nádheru (2017) 88 ×
 • Okenpíč- Kontakt s realitou (2016) 200 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Tescobabka- Choré Vzťahy (2012) 655 ×
 • Choré vzťahy- Choré Vzťahy (2012) 1 057 ×
 • Pisen maleho kasparka- Choré Vzťahy (2012) 463 ×
 • Dole kopcom- Choré Vzťahy (2012) 1 049 ×
 • Komár 94 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Blbá- Choré Vzťahy (2012) 743 ×
 • Kolejbába- Choré Vzťahy (2012) 588 ×
 • Lietadlo- Choré Vzťahy (2012) 492 ×
 • Hľadám- Choré Vzťahy (2012) 360 ×
 • Pozér- Choré Vzťahy (2012) 326 ×
 • Sanitka- Choré Vzťahy (2012) 357 ×
 • Stará doma- Choré Vzťahy (2012) 361 ×
 • Vyvolení 668 × Stáhnout MP3 zdarma

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Beatbox
Nástrojové obsazení: Bicí, Kazoo
Nástrojové obsazení: Kytara, Cimbál, Zpěv, Jódlování

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Obsazení:

Lory: zpěv, kytara

Macko: basa, zpěv

Tom: bicí

Neptejte se, jaký hrajeme žánr, nevíme to! .-)

Texty:

Stará doma

Choré Vzťahy

Lietadlo

Vyvolení

Píseň malého kašpárka

Bio a historie

2015

Po více než roce kapelu opouští Emre kvůli vlasteneckým povinnostem - k jeho nelibosti je povolán do Turecka na vojnu. Tzn. místo paličky šavlička a místo rajtky rajtky. Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat.
Bohužel se z Prahy stěhuje i zakladatel a vrchní tvořitel kapely Macko. Rodičovské a manželské povinnosti ho vyhnaly kamsi do prdelákova pěstit chmel a vařit pivo, což z něj, doufáme, udělá aspoň našeho hlavního dodavatele tekutin.

Po krátkých, nezdravých úvahách, zda se ve dvoučlenném seskupení "Lory a Miro" nestanem konkurenty Duu Yamaha, jsme se rozhodli zkusit ukecat Tomáše Frýzu, aby se chopil bicích nastálo a pokračovat ve třech. Momentálně tedy upravujem a pilujem starý materiál a po dlouhé době chystáme i materiál nový.

2014

Na začátku roku jsme se rozloučili s mistrem bubnu Strapem, kterého nahradil po krátkém "konkurzu" turecký metronom Emre Ercan. Na krátké letní tour za Emreho, který musel dočasně mimo ČR, zaskočil kamarád Tomáš Frýza.

2013

Krom toho, že se Macko oženil, se nic zvláštního nestalo... Mimochodem právě na Mackově svatbě vzniklo zajímavé těleso "Choré Figury"

2012

Behem roku probehne nekolik "standardnich" koncertu, nic moc vyznamneho se nedeje az do srpna, kdy se konecne rozhoupeme k nahrani alba CHORE VZTAHY, ktere oficialne vypoustime do sveta v digitalni podobe v rijnu. Album vzniklo ve studiu Mydlovary pod odbornym dohledem a vyhradnim velitelem vsech cudliku, savli a tocitek Jirky Kulicha Novotneho. Pod natlakem a s vyhruzkami vsech moznych druhu jsme k mikrofonu dostali i dnes jiz pouze radoveho slovenskeho programatora Sola a nejvetsi moravskoslezkou hvezdu chrochtu Radima. S vysledkem jsme nadmiru spokojeni a jiz mame vsichni v supletich stolu v nasich nezajimavych, obycejnych zamestnanich pripravene vypovedi a ocekavame stremhlave vniknuti do kolotoce profesionalnich, uznavanych a obdivovanych muzikantu!

2011 

Napsali a nasvistili jsme nove skladby jako Tescobabka, Kolejbaba, Sanitka, ktere jsme predstavili v prvni polovine roku pri soutezi v Modre vopici. Soutez, ktera se puvodne tvarila nevinne - po prvnim kole jsme dokonce zvazovali, jestli ma cenu se plahocit s krabicema v tejdnu pres celou Prahu - se nakonec, zejmena diky nasim fandum, vydarila na vybornou a soutez jsme vyhrali. O tom, ze boj o slibenou vyhru finalovym vecerem teprve zacal uz asi neni treba se moc rozepisovat. Kazdopadne nakonec jsme nejakou cenu, za kterou jsme si mohli koupit zpevovej aparat, obdrzeli. Nahravani vysneneho alba se odklada na neurcito. V druhy pulce roku se Solo rozhodl presunout svou zadnici z Brna do Ziliny (zpatky ke korenum) a dojizdeni za aktivitama CHV se tak pro nej stava nerealny. Kapelu tak za place zbyvajicich clenu, fanousku a zejmena vecne nadrzenych fanynek po peti letech opousti.

Na jeho post se jiz ponekolikate, po trpkem zjisteni faktu, ze ani v zemi neomezenych omezencu uz ho nechteji, vraci basovy matador a kapelni rekordman v hazeni cela Miro.

 

2010

Kyko sa rozhodol odsťahovať do Belgicka a Miro odišiel do Spojených Štátov. Na začiatku roku 2010 teda v kapele ostáva iba zdravé jadro. Lory opúšťa bubny a berie do rúk gitaru. Takže kapela zúfalo zháňa bubeníka. Tých je pre krízu v Prahe nedostatok. To sa jej darí a Choré Vzťahy majú nového bubeníka a člena Strapa. Nove slozeni kapely je tedy: Lory - gitara, spev, Macko - gitara, spev, Solo - basa, spev, Strapo - bubny

2006 - 2010

Kapela Choré Vzťahy vznikla niekedy v roku 2006, keď slovo dalo slovo a v strahovských hudobniach začalo skúšať uskupenie študentov ČVUT. Po prvom koncerte, keď skončil v kapele prvý basák, sa zostava ustálila na piatich ľuďoch:

Lory - bicie, gitary, spev, Macko - gitara, spev, Solo - basa, gitara, spev, Miro - basa, Kyko - gitara a spev

V apríli 2009 nahrávame prvé demo. Spotrebovalo sa pri tom 40 lahváčov, pár kilo mäsa a celé sa to udialo u Sola na priváte. Celá nahrávacia technika bola požičaný mikrofón od Martina z kapely Standardní Kompot a tentoraz vlastný notebook, oboje neznámej značky. Pri nahrávaní nám pomohol Radim z kapely Insolent, ktorý aj hosťuje v nahrávke Stará Doma a spolu s Lorym výslednú podobu skladieb namixovali.

Demo obsahuje šesť skladieb, Dole Kopcom, Stará Doma, Vyvolení, Hľadám, Lietadlo (Smeti), Pozér. Dva hity (Stará Doma a Dole Kopcom) zazneli v éteri rádia Rockzone 105,9. Všetky skladby je možné stiahnuť zo stránok Bandzone.

Pre neustály pohyb niektorých členov kapely do zahraničia a späť bola drvivá väčšina zo štrnástich odohraných koncertov v štvorčlennej zostave. Vystupovali sme po pražských, prevážne strahovských putikách a zvládli sme aj tri festivaly - Rebecca Fest, Den Zavřených Dveří a Silicon Hill Open Wednesday.

Budúcnosť

Kapela by chcela vydať spomínané CD, obehnúť nejaké festy, vypredať Wembley a mohli by po nás pomenovať nejaký asteroid.