Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Choirizzo (a capella) pop-world music / Praha

„Samá překvapení - Sleduj náš FB!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Libertango (acapella arr. F.Alessi) 219 ×
  • Kiss from the Rose (acapella arr. F.Alessi) 347 ×
  • Flat Foot Floogie (acapella arr. P.Wajsar) 295 ×
  • Run to you (Pentatonix cover) 294 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jsme pražská pětičlenná a capella existující od roku 2018 a zpívající známé světové i české písně zaranžované v acapella úpravách, tedy bez použití hudebních nástrojů. V našem repertoáru jsou kromě aranží od cizích autorů také aranže vlastní. Zpíváme pop, jazz, swing a našimi vzory a inspirací jsou světoznámé a capelly jako je The Real Group, Rajaton, Cluster, Jazzappella, Jazzation, Skety, ale také kapela Queen, nebo zpěváci Michael Jackson nebo Seal apod. Zpíváme s ozvučením i bez, ale hlavně srdcem a dost nás to baví:-)

Bio a historie