Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Chemici indie-rock / Varnsdorf

„AUDIENCE U KRÁLOVNY VESMÍRU“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 79111417202224 25 26 27 28 29

Nové album 2019

Ahoj všem !

Budeme se snažit připravit a nahrát písničky pro nové album nejpozději do konce srpna 2019, protože pak to možná na hodně dlouho nepůjde. 


DATUM VYDÁNÍ NOVÉHO ALBA

Upraveno:

Všechny skladby už jsou složené, nahrané, vybrané, smíchané. Ale někde je ještě potřeba dohrát bassa a upravit vyvážení. Což u některých skladeb bude znamenat ještě dost práce - postprodukce. Uvidíme jak moc budeme pilní a ještě se to pokusíme nějak vylpšit, nebo to prostě dáme do placu tak jak to teď je, protože se ty práce s albem táhnou už fakt dlouho. Na albu pracujeme s přestávkami už rok. Jsme limitování možnostmi nahrávání, takže kvalita zvuku se asi moc nezlepší ani kdybychom to připravovali 2 roky v našich podmínkách. 

Materiál na album vznikal postupně a s různými pauzami. Byla spousta kytarových podkladů které nebyli otextovány z důvodu nesplození vhodného textu nebo konečného zavržení kytarového podkladu. Celkem jsme dotáhli do konce asi 12 písniček z nichž jsme ale 4 vyloučili, protže jimi něco z našeho pohledu chybělo. Takže zbylo 8 skladeb na kterých ještě dál pracujeme, ale jedná se opravdu už jen o finální úpravy. Ono to zní legračně, když ty skladby nejsou nahraný ve studiu a na kvaitě zvuku to hned každý pozná, ale i tak se snažíme aby to mělo nějakou atmosféru. 

Chtěli bychom stihnou album doknčit a vydat 15.10.2018, ale když to nestihneme tak jako druhý termín bychom vybrali 1.11. 2018

Už jsme vybrali motiv pro obálku alba, je to jeden z motivu z dílny umělce, který stvořil postavu Vetřelce.


AUDIENCE U KRÁLOVNY VESMÍRU

Upraveno:

Tak pravděpododně změníme předpokládaný název nového alba na "AUDIENCE U KRÁLOVNY VESMÍRU". 

Pro ukrácení čekání na nové album a tak vůbec aby o nás bylo slyšet, dali jsme do play-listu pokročilejší verzi sklady "Jsme Chemici" která vznikla tak nějak z nenadání a spontánně jednoho neutěšeného večera. "Zas zpívá Vesmířan, tak krásně, dokořán... davy lidí štěstí vnímaj" no prostě od srdce... od Chemiků ... našim posluchačům ;)


1 2 3 4 5 6 79111417202224 25 26 27 28 29