Ahoj,
tak za kapelu gratuluju k tomu počinu co ste udělali..! Je to úlet..! Tak další věc dlouhohrající deska a pak už nám zbejvá jen světový turné, no ne?:-) Prostě obletět svět..:-)
Mám jedinou připomínku. Možná by se ten singl mohl objevit alespoň k poslechu tady na bandzone.cz, co myslíte?:-)
Tak hodně štěstí v letu k dalším metám, ptáci!
Márty









