Ok,super,budeme s tím počítat...a moc se těšíme!!!mějte se fajn, Freaky Art
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ok,super,budeme s tím počítat...a moc se těšíme!!!mějte se fajn, Freaky Art
Čau,jo souhlasíme,jen jestli je to myšleno jakože od 19:30 my nebo od 20:00?;-)freaky art
Tak to se budem snazit vytvorit supr atmosku :D A diky, konecne nejaka libova akce v tom nasem zapadakove :D
Za sebe a roganizátory říkám : ANO, s Chaotikama se v BENE počítá.
=o)
Cau,chtel jsem se zeptat jak to vypadá s tím plánovaným společným koncertem?;-)už máte vybrané nějaké datum, nebo máte nějaké konkrétnější informace?díky mějte se s pozdravem Freaky Art
ZH: V Benesove budeme hrat v cervnu, uz je to nejspis jisty, a bude to asi docela fer akce, protoze budeme hrat s Houbou, Zakazanym Ovocem nebo treba s Nezfales (ovsem nic z toho neber jako definitivni, nejsem si tim ted jistej).
Čau, vy budete doopravdy hrát v Benešově? Málem jsem spadla ze židle, když jsem to viděla :D
dame vcas vedet, zatim komunikujeme s Hentai Corporation a jinymi kapelami, pripravujeme pro Vas solidni show, takze se urcite vcas dovite v kolik hodin to vypukne
Zdar, Vaše muzika se nám moc líbí, tak se snad neurzíte, když sme si Vás hodili do zpřízněných :) Ať to hraje, LOS CHUPEROS
Čau kluci a slečno. Od kolika vam zacina ten koncert v matrixu?Dik za info,pac a pusu a at se vam dari