Černá Tma - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Černá Tma heavy / Ořechov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 06 Xindl 1 412 ×
  • 02 Zkurvený svět 932 ×
  • 08 Tři jezdci 641 ×
  • 03 Sedřený z kůže 1 030 ×
  • 05 Kat 843 ×
  • 07 Černá tma 799 ×
  • 01 Hrob 561 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Sestava kapely:

Bicí: Špendlík Beďa

Zpev: Repik Lukas (kulin)

Kytara: Trlida Pavel (kaťák)

Baskytara: Špendlík Roman (vosa)

 Kytara: Suchomel Tomaš

Kontakt:

Lukáš Repík

+420 736 189 138

lukas.repik@email.cz

Bio a historie

Vznik  skupiny Černá tma se datuje k měsíci prosinci 2008.Zakládajícími členy v té době byli Beďa Špendlík a Pavel Trlida, posléze přibyli Lukáš Repík a Roman Špendlík. V této sestavě funguje kapela dodnes.

Prvotinou byly převzaté skladby od známých českých i zahraničních skupin, tento repertoár však časem přestal členy uspokojovat a proto se rozhodli jít vlastní cestou.Ve spolupráci s A.Repíkovou a P.Nejezchlebem ,kteří dodali výtečné texty vzniklo několik originálních songů,které zhudebnil P.Trlida. Vydání prvního promo CD bylo tedy na spadnutí.

Proto za výrazné podpory Ivoše Ledabyla (Argema) výše uvedené CD v únoru a březnu letošního roku vzniklo. Stalo se tak v nahrávacím studiu Ivoše v Uh.Hradišti.

V současné době byl přizván k hostování v kapele Černá tma Tomáš Suchomel na post druhé kytary.           Tom se stava regulernim členem.