Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Censorshit hardcore / Ostrov

„free core band from Island/Czech Republic“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv, Rap
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: DJ, Zpěv, Rap

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Bio a historie

Kapela CENSORSHIT byla založena v lednu 1997 v Ostrově nad Ohří ve složení:pepe B.C. (zpěv), Mr.Zeed (kytara), herrMeiner (bicí) a Yarko (basa).

V dubnu 1997 byl do kapely přijat druhý kytarista Klofa (ex Monastery Death). V tomto složení začala kapela připravovat koncertní materiál a svůj debut si odbyla 17.5.1997 v Ostrovském Domě kultury, kde vystoupila společně s kapelami PELT a KOMAKEO.

    V září 1997 natáčí ve zkušebně svoje první demo  MANIFEST které obsahuje 3 skladby. Demo bylo rozesláno do několika zinů kde se ve směs setkalo s kladnými ohlasy a kapela dostala několik nabídek na koncerty, které většinou odehrála se spřízněnou Ostrovskou kapelou S.N.A.D.?

    Rok 1998 byl ve znamení velkého počtu koncertů a kapela si dala pauzu až v září, kdy se odebrala do studia AVIK – Plzeň aby zde pořídila svoje druhé demo které dostalo název COLOURING. Demo obsahuje 4 skladby na kterých se podílel i DJ L.P.D. a jako u prvního dema i Václav Horák který se ujal produkce. Po natočení dema se kapela vrátila opět k živému hraní.

    Rok 1999 začal nabídkou od V.J.M. RECORDS k účasti na sampleru INFERNO VOLUME 1. kterého se zúčastnilo 15. kapel a každá je zde zastoupena jednou skladbou. CENSORSHIT pro tento sampler vybrala skladbu COLOURING ze stejně pojmenovaného dema. V tomto roce se kapela zúčastnila i několika soutěží (Dobříš 99, Yellow Dog 99, Bítova Liga). V prosinci 1999 kapelu opouští herrMeiner (bicí) pro svoji pracovní vytíženost a do kapely nastupuje Cogi (jinak CHANNEL O.D.).  

    Rok 2000 začal nabídkou od UROBOROS QAURTET RECORDS, k účasti na kompilaci UROBOROS QAURTET III., které se zúčastnily 4 kapely. CENSORSHIT pro tuto kompilaci poskytl celé demo "COLOURING". Kapela se v září 2000 opět odebrala do studia AVIK kde pořídila svoje třetí demo NO MORE, které obsahuje 5 skladeb. I na tomto demu kapela spolupracovala s DJ L.P.D. a Václavem Horákem. V prosinci 2000 se kapela rozhodla pro posílení postu zpěváka a přibrala dalšího člena Shalalee O.D.(zpěv). S novou posilou začala kapela zkoušet starý repertoár, který dostál menších změn a začala připravovat nový materiál. V prosinci 2001 se kapela zúčastnila soutěže BLUE MONKEY OPEN 2001, kde skončila na druhém místě. Z tohoto koncertu je pořízen i živý záznam který si kapela sama vydala pod názvem SATAN´S GOT YOUR NOSE! – LIVE IN PRAG.
Na podzim 2002 nahrává kapela CD ve studiu GAN-JAH REC. pos názvem "DEN ZA OKNEM".

Roky 2003 az 2005 byly ve znamení změn v kapel.Přichází nový člen Dj Chossekilla (turntable) Dále se v kapele objevili Václav Slauf-basa(Nasty?) a Marek Trh-basa (Channel O.D.)

Na konci roku 2004 přichází nový bubeník Alex s kterým kapela natočila v lednu 2005 CD "WE CAN DO IT".Alex kapelu opustil v létě .CENSORSHIT jsou bez bubenika několik měsíců a až v zimě přichází do kapely nový bubeník Dann6.
V lednu 2006 opouští kapelu Klofa(kytara) a v květnu Shalalee O.D.(zpěv).V květnu 2006 vydává kapela CD+DVD pod názvem "COMPLETE 1998-2006" kde mapuje svou dosavadni činnost.

V únoru 2008 vydává CENSORSHIT CD User manual u Cecek rec. a vyráží na HARD CORE DESTROY - TOUR 2008 společně s kapelamy Beautiful Cafillery a Who Killed Marilyn?

Rok 2009 kapela hraje nejvíce koncertů ve své historii,vystoupila na televizní stanici Óčko,kde prezentovala svůj videoklip a společné turné KILLING TOUR 2009 s kapelama Crosscheck a E.O.S.

V lednu 2010 ohlašuje odchod s kapely bubeník Dann6,na jeho místo nastupuje nová posila Mojo kterého můžete znát s karlovarské kapely WORKSHOP.

V květnu 2011 ohlašuje odchod jeden ze zakládajících členů kapely Yarko(basa),nahradil ho Fischbi(ex Workshop,Boron,Hard Erection)

po vleklých peripetiích se k nám na post basáka přidal Choche(BowVave) a konečně se nám po pár letech podařilo v dubnu vydat nové EP "5 prdelí na 10" které bylo podpořeno tour po ČR.

 

současná sestava:

pepe B.C. (zpěv),Mr.Zeed (kytara) ,Chossekilla (turntable/zpěv),Mojo (bicí),Yarko(basa),Klofa (kytara)

 

diskografie:

Manifest (demo 1997)

Colouring (demo 1998)

Inferno vol.1 (sampler 1999 - VJM rec.)

Uroboros Qaurtet III.(kompilace 2000 - Uroboros rec.)

No more (demo 2000)

Den za oknem (EP 2003 - vl. náklad)

We can do it (EP 2005 - DenDis music)

Complete 1998 - 2006 (CD/DVD 2006 - DenDis music)

User manual (CD 2008 - Cecek rec.)

5 prdelí na 10 (EP 2014 - Dendis music)

 

s Censorshit spolupracovali

herrMeiner(bicí),Cogi(R.I.P.)/Channel O.D.(bicí),DJ LPD(turntable),Venca Šlauf/Nasty?(basa),Marek Trh/Channel O.D.(basa),Shalalee O.D.(zpěv),Klofa/Noisebone(kytara),Alex Šipoš(bicí),Dekor/Animal Resources(zpěv),At Work/100°C(turntable),Dann6/St.Age(bicí),Yarko/Animal Resources(basa),Fischbi/Boron(basa)