Country Cocktail - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Country Cocktail bluegrass-country / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Kolik jsem dnů v tejdnu sám 359 ×
  • Cowboys and Indians 258 ×
  • Vím, vím malá 276 ×

Fanoušci: 6

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
2 676
Poslechnuto skladeb
893
Profil registrován
10.8.2015

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Současná sestava:

Richard Hamouz - kytara, zpěv

Eda Krištůfek - mandolína, zpěv

Pavel Krištůfek - banjo

Jarda Chmel - basa, zpěv

Bio a historie

Kapela má původ v kdysi legendární skupině Zvonky, která existovala již koncem sedmdesátých a začátkem osmdesátých let m.s. Jako Country Cocktail hraje od roku 1989. Účastní se mnohých tuzemských i evropských festivalů a mezi lety 2001 a 2006 podnikla 3 menší turné po USA s koncerty v Coloradu, Nashvillu a na mezinárodním festivalu v Oklahomě OIBF Guthrie. Na repertoáru jsou bluegrassové a countryové skladby v čestině i v angličtině, pro případ tanečních večerů i mnohé nejpopulárnější hity české country.