Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Carnal Diafragma grind-grind / Ostrava

„18.5. NTEY Deathfest / Děčín“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Growl
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

FUNNY GORE GRIND CORE SPOLEK ČTYŘ PSYCHOOPÍČÁKU Z OSTRAVSKÉ ZOO, KTERÝ VZNIKL NĚKDY V LISTOPADU V ROCE 1997.

I PŘES PÁR PERSONÁLNÍCH ZMĚN JSME STÁLE AKTIVNÍ, TAKŽE SE NÁS JEN TAK NEZBAVÍTE :)

Každý návštěvník, který nezanechá komentář na kapelu, bude napaden neúprosným CARNAL VIREM!!!

Bio a historie

První výkřiky do tmy kapely Carnal Diafragma se datují počátkem listopadu roku 1997, kdy se na jednom ostravském učilišti spolužáci Michal - ( Kameň ) a Robert dohodli na založení nového undergroundového hudebního spolku. Robert hrál na kytaru v ostravské death metalové chásce CADAVEROUS NOISE, Kameň si koupil bicí a o měsíc později se přidal Milan se svým nevšedním vokálem. V téhle sestavě kapela fungovala až do počátku roku 1999 a během této doby se zde vystřídali 3 baskytaristé. Počátkem roku 99 kapela vydává svou první demokazetu "We´ll cut your head off and fucking your neck", která je nahrána na zkušebně a bez basy. "Hudba" by se dala zařadit někde mezi kanálový noise. 

 

Tento materiál vychází ve stejném roce i jako 3 way split kazeta s PISSED CUNT a RABIES. V dubnu 99 se k sestavě připojuje basák Stezi a kapela v létě téhož roku vydává druhou demokazetu "Live in Havířov", na které se její hudební projev pomalu začíná měnit v krapet serióznější grind core. Stezi koncem roku 1999 opouští kvůli svým osobním problémům kapelu a začátkem roku 2000 přichází David. O půl roku později se vrací opět Stezi a kapela začíná hrát v pěti lidech se dvěma basami. Hoblujeme pár koncertů a v listopadu 2000 se vydáváme do těšínského studia Fors, abychom zde nahráli náš dosavadní materiál na naše první MCD, které mělo vyjít u Khaaranus Prod.. Michal Cichý nám doporučil dotočit ještě pár minut materiálu, takže v dubnu 01 se vracíme do studia a o pár měsíců později vychází 1000 kusů CD "Preparation of the Patients for Examination". Skladby z tohoto alba se objevily na pár kompilacích, jako např. Tribute to GUT, Tribute to Regurgitate, Amore Gore Mio a na split kazetě s P.I.T. ze Slovenska.

 

V dubnu 2002 jedeme do Jam u Žďáru nad Sázavou natočit deset nových skladeb, které pak v časovém odstupu vycházejí na split MCD s českobudějovickými Bizarre Embalming, sedmipalcovém vinylu s ULCERRHOEA z Německa, na split CD-R s PULMONARY FIBROSIS z Francie. Mimo to celý materiál vychází jako kazeta nazvaná "Daddy´s Steak" s bonusem tří skladeb nahraných na zkušebně. V létě hrajeme na Obscene Extreme 2002 a pomaličku začínáme komponovat materiál na naše aktuální album. V létě 2003 se stává nehoda, při níž si bubeník Kameň zlomí obratel. Nehrajeme a ani nevíme, zda ještě budeme moci hrát, ale Kameň je nezmarný chlapík a rychle se rehabilituje.

 

Začátkem roku 2004 Stezi odchází z kapely a posiluje CEREBRAL TURBULENCY, kteří po odchodu baskytaristy Šimka hledají náhradu. Od Steziho odchodu hrajeme pouze s jednou basou, naše hudba se trochu mění a nezůstává nám cizí ani crust nebo punk. Postupem času pracujeme na materiálu, který v říjnu 2005 natáčíme ve studiu Šopa a v březnu 2006 vychází jako druhé CD nazvané "Space Symphony Around Us" u Lecter Music Agency.

 

V květnu 2006 nás bohužel opouští jeden ze zakládajících členů Michal ( Kameň ), na jehož místo během chvilky zručně nastupuje mladý hošík Pode.

 

V září 2009 za Davida přichází záskok, a to jeho mladší brácha Martin, také přezdívaný Sabon (SUREGO, SZP), jelikož David mizí na nějakou dobu do zahraničí. Pode se rozhodl založit vlastní projekt - HC band, takže na jeho místo přichází Martinův spoluhráč Porky z kapely SZP a Surego. V této sestavě hrajeme asi dva roky, zkoušíme nové skladby a v únoru 2011 se řítíme do studia Šopa natáčet naše třetí full CD s názvem Planet of childrens´ heads, které vychází v dubnu v roce 2011 pod hlavičkou labelu Lecter Music Agency. Začátkem roku 2012 od nás odchází basák Martin, který to časově přestal stíhat a nahrazuje ho opět jeho brácha David. Ve stejném roce hrajeme již potřetí na slovutném Obscene Extreme Festu.

 

V dubnu roku 2015 nás po sedmnácti letech bohužel opouští zpěvák Milan, který byl také z jedním zakládajících členů kapely. Rychle však sháníme adekvátní náhradu a není jí nikdo jiný než známá postavička nejen ostravského undergroundu - Kino (BBYB, ex-Cerebral Turbulency), který se aktivně podílí i na split CD s Fecalizer (Official). Tohle CD se stává jakýmsi hudebním poděkováním všem mexickým fanouškům za neuvěřitelnou podporu.  

 

V listopadu 2016 nahráváme naše čtvrté CD s názvem Grind restaurant pana Septika. Všechny songy jsme pojmenovali mateřským jazykem, neboť Kino měl přehršel skvělých myšlenek a nápadů, jež by bylo takřka nemožné přeložit do angličtiny. Představují odporné menu s děsivými názvy jídel zabalených v jazykových hříčkách. Tradiční český label Bizzare Leprous Prod. vydává tuto desku v únoru 2017.

 

V červenci 2017 opouští kapelu Porky kvůli osobním důvodům. Lukáš (ex – Spasm) nastupuje na uvolněný post bubeníka a stává se novým impulsem pro náš ansámbl. 

V listopadu 2019 oznamuje Lukáš (ex-Spasm), že odchází z osobních důvodů z kapely , ale odehraje do léta nasmlouvané koncerty. Koncem dubna 2019 příchází posílit naši sestavu všem dobře známa postavička z Ostravského podhoubí Michal (ex-Cerebral Turbulency,Rubufaso Mukufo,Malignat Tumour ....) Zkoušky opět začínají nabírat na obrátkách .


Aktuální sestava (2019....):

Kytara - Robert  (1997......)

Basa - David  (2000........)

Zpěv - Martin (Kino) (2015......)

Bicí - Michal (Miki ) Cichý (ex-Cerebral Turbulency,Rubufaso Mukufo) ( Květen 2019.....)


Ex - členové :

Bicí -Michal (Kamen ) (1997-2006 )

Zpěv - Milano  (1997-2015)

Basa - Lukáš (Stezi) (1999-2004)

Bicí - Ondra (Pode)  (2006-2009)

Bicí - Libor (Porky)  (2009-2017)

Bicí - Luke (ex-SPASM)  (2017-18.5.2019)

IN ENGLISH:

Carnal Diafragma started to compose music in 1997 when three schoolmates Robert and Michal (Kameň ) decided to form a new underground band. Robert played the guitar in Ostravian death metal band CADAVEROUS NOISE, Kameň bought drums and a month later Milaňo with his anomalous vocal joined the band. This line-up played until the beginning of 1999 with 3 various bassguitar-players. The band released their first demo tape called "We´ll cut your head off and fucking your neck" at the beginning of 1999, which had been recorded at their practice room without bass. Their "music" could be called gory noise.

In April 99 Stezi joined the band and we released our second demo tape "Live in Havirov", where our music was changing to more serious grindcore. Stezi left the band due to his personal problems at the end of 1999 and David joined the band at the beginning of 2000. About a half year later, Stezi came back and the band started to play with two basses. We played some gigs and we went to Fors studio in order to record our first MCD which was supposed to come out by Khaaranus Prod. However, we were recommended to record some more songs, so in April 2001 we went back to the Fors studio and a couple of months later 1000 copies of "Preparation of the Patients for Examination" CD went out. A few songs from this release appeared on compilations, such as: Tribute to GUT, Tribute to REGURGITATE, Amore Gore Mio and on the split tape with P.I.T. from Slovakia.

In April 2002 we went to Jámy u Žďáru nad Sázavou to record 10 new songs which were used for split MCD with Bizarre Embalming from Czech Republic, 7"EP vinyl with ULCERRHOEA from Germany and split CD-R with PULMONARY FIBROSIS from France. All 10 songs were also released as "Daddy´s Steak" tape with 3 songs from our practice room as a bonus. In summer 2002 we played at Obscene Extreme for the first time and started composing songs for our following CD. In summer 2003 Kameň had a very serious accident and broke his atlas. We could not play for a while but Kamen was a hard guy and recovered very quickly behind his drum set.

In spring 2004 Stezi left the band and joined our friends CEREBRAL TURBULENCY, who were looking for a bass player at that time. We started to play just with one bass. Later on, we recorded all new songs in Šopa studio which were released as our second full CD called "Space Symphony Around Us" by Lecter Music Agency in March 2006.

In May 2006 Michal (Kameň ) was sacked from the band and soon we found Pode, a young enthusiastic drummer from Ostrava, who joined the band and helped us overcome an existential crisis. 

There were a lot of changes in 2009. The bassman David left for Mexico for 6 months and his brother Martin replaced him. The drummer Pode joined DEAF99 and was replaced by Martin´s mate Porky. The band with the new line-up recorded their new album called The Planet of Children´s Heads in 2011 which was released by Lecter Music Agency again. In 2012 Martin left the band and his brother David decided to join the band after 2 years again. That year we played at Obscene Extreme Fest for the third time.

 In 2015 Milaňo decided to leave the band and Martin (Kino) (BBYB, ex-CEREBRAL TURBULENCY) replaced him. That year we released the split CD with Mexican band FECALIZER called Human Monsters because on our Facebook profile the most of the fans were from Mexico and this split CD was a tribute to them.

 In November 2016 we recorded our 4th album called Grind Restaurant pana Septika. We decided to name all the songs in Czech because Kino had a lot of good ideas and the names of the songs were impossible to translate into English. They represent a disgusting menu with crazy names of dishes which are tongue twisters as well. 500 copies of this album were released by traditional Czech label Bizarre Leprous Production in February 2017.

 

In June 2017 Porky left the band due to personal reasons. Lukáš (ex-SPASM) joined the band and became a new impulse for our band.

  
Releases:

1998 We cut your head and fuck your neck (demo)
1998 3-way split w/ PISSED CUNT/RABIES (tape)
1999 Live in Havířov (live demo)
2001 Preparation of the Patients for Examination (1st full CD)
2001 Comeback of Goregods - Tribute to REGURGITATE (compilation CD)
2001 split w/ P.I.T. (tape)
2003 split w/ ULCERRHOEA (7"EP)
2003 Amore Mio (6-way split tape)
2003 Tribute to GUT (compilation CD)
2004 split w/ BIZARRE EMBALMIMG (split MCD)
2004 Daddy´s Steak (tape)
2004 split w/PULMONARY FIBROSIS (CD-R)
2005 Hardcore Metal Punk Forever (compilation DVD)
2006 Space Symphony Around Us (2nd full-lenght CD)
2007 Splatter Fetish - 100 Way Cumpilation
2008 Preparation of the Daddy´s Steak (re-edition of 1st CD+Daddy´s Steak tape)
2011 Planet of Children´s Heads (3rd full-lenght CD)
2015 Grind Monsters (split CD w/FECALIZER)
2017 Grind Restaurant pana Septika 

We have played in:

Czech Republic

Slovakia

Austria

Poland

Germany

Ukraine

Holland

Portugal

Hungary

Italy

Belarus

Lithuania

Slovenia

Mexiko

Belgium

Carnal Diafragma actual line up (2019....):

Guitars - Robert  (1997......)

Bass - David  (2000......)

Vocals - Martin (Kino) (2015......)

Bicí - Miki (ex-Cerebral Turbulency,Rubufaso Mukufo)  ( May 2019.....)

 

Carnal Diafragma past members:

Drums - Michal (Kameň)  (1997-2006)

Vocals - Milaňo  (1997-2015)

Bass - Lukáš (Stezi)  (1999-2004)

Drums - Ondra (Pode)  (2006-2009)

Drums - Libor (Porky)  (2009-2017)

Bicí - Luke (ex-SPASM)  (2017-18.5.2019)