The Eminence - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Eminence christian-rock / Mimoň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Anděl 2 008 ×

Novinky

Žijeme, zkoušíme, hrajeme!

Naše bandzone aktivita je pramalá, to se nedá popřít. V kapele je teď mnoho věcí jinak a když Bůh dá, tak nahrajeme desku nebo alespoň několik singlů, které by se tu měly objevit. Jinými slovy nejprve muzika a pak propagace :)


Anděl (new version)

Zdarec lidi,

Tak nemyslete, že leníme. Děláme na nových věcech a jednou z nich je kvůli změně nástrojového obsazení přearanžování naší skladby Anděl. Nahrávka se tu objeví v dohledné době. Krom toho přibyly 2 songy do našeho repertoáru, takže při nejbližší příležitosti uslyšíte dost novinek.

S pozdravem The Eminence.


Nová éra

Naši milovaní, poté co skandující jednotlivci vykřikovali hesla jako be fight (do boje), jsme se rozhodli přejmenovat. Jsme na prahu nové éry. By Faith končí a štafetu přebírají The Eminence. Jsme Bohu vděční za vše co jsme prožili s By Fatih. Doufáme, že jsme po sobě nezanechali hořkost a pokud se to stalo, mrzí nás to. Omlouváme se. Stále věříme v jediného Boha, který poslal Ježíše Krista, aby jsi mohl být ty i já zachráněn. S láskou The Eminence.