marrax
to lukash(aka fuck_authority) : to jsi nemel rikat...co mladsi fanynky??ted to je ztraceny:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
to lukash(aka fuck_authority) : to jsi nemel rikat...co mladsi fanynky??ted to je ztraceny:)
no nejsou prostredky a finance jak neco nahrat...ale urcite bude....a nevim proc rikas na 15tky...Markovy si teda udelal zrejme radost kdyz z nej delas mladsiho a ne jeho 23níka:)))jinak vetsina ted nabira rok plnoletosti...,)ale dik
No, tak nevim jestli to má něco společného s emo hudbou, ale třeba sem date lepši mptrojky...a pře---kvapíte...ale na patnactky je to dobrý hošíci. :)
Vaše hudba se mi velice líbí...Až budete mít nějaký pořádný koncert(sazka arena)příjdu tam...
HH....*712*
JEJDA...A JEŠTĚ PETRA...*712**1764*
HLAVNĚ LUKÁŠE....*712*
HLAVNĚ LUKÁŠE....*712*
MYYLUJEME VÁS....*712*
Tak co je Buzny :-) kdly zas se pudem sklai t;-)