Fuck_maccanal
to su za kecy
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
to su za kecy
jo a eště jedno...začni hrát teď na bicí a za rok jestli budeš hrát líp jak já tak ti pogratuluju a zkončim u Buzz-X
tak možná kdyby pan,,?,, napsal jak se jmenuje tak by mu ten špatnej bubeník vysvětlil že ta image pochcanejch vlasů k němu patří...když je někdo posranej napsat jak se jmenuje tak může bejt v anonimitě...já se rád představim jmenuju se Martin Buchar bydlim v ulici Hrdinů 34/30 a je to v pavlovicích můžem si dát sraza a vyříkat si to...jo jinak jsem bubeník z Buzz-X...
to ?: co to ma sakra bejt? to je náš bubeník, a my ho NEVYMĚNÍME... jinak děkujeme za vcelku konstruktvni kritiku:) a nesdílím s tebou tvuj názor, že pokud chceme hrát dobře tak bysme měli měnit bubeníka... mně se jeho image "pochcaných vlasů" líbí, a navíc, nezálěží na tom jak kdo vypadá ale jak hraje;) a navíc, nějaká takováhle "kritika", mířená osobně proti jednomu členovi kapely nás opravdu nerozhází, a bohzužel pro tebe budeme hrát dál:) a nezapomeň, image je na nic, poslouchej svou žízen a veř, že tu máme velikou:)
no takze jestli tohle ma bejt nejaka hudba...no dobre za pokus nic nedate...zpevak dobry kytary taky ale ten bubenik????co to ma sakra bejt????hlavne jeho image pochcanejch vlasu je vazne spatna...jestli chcete hrat dobre tak ho vymente...
to spot6: jo zatim jeste nevime ale urcite az bude tak to bude tady napsany...koncem mesice snad neco by melo byt...tak sleduj stranky tesime se na navstevu:)
tak chlapci kdy bude nějakej koncik?chci vás slyšel live?kámoši na vás byli a říkali že sice nejste ještě pořádně votrkaný ale že to časem příjde...chce to hodně zkoušet
Co to tam ten Spring mele. Jste super jednicky!
slowly boyz
to MarraX: promin Marku:(ted sem te hrozne shodil vid:))aspon ses citil jednou mladsi:)))