petr-x
santoro: cus, dik za prispevek:) tohel je těžký, ptz zatim nejsou prostředky na to něco nahrát, ale nejspíš v srpnu ( nejdýl v září ) chceme nahrát demáč, nějakej. tohle je jen takový, no, sou to jen akustický verze našich písniček, live to samozřejmě hrajeme kytara+basa+bicí+zpěv a hrajeme to trochu jinak:) chápu že to lidi mate, ale co se dá dělat, at se lidi jdou kouknout na koncik, asi nejlěpší řešení:)) btw:hrajeme zrovna tenhle pátek - 9.6. v český besedě ještě s doo when blade, dozzela chlleba a pech;)




