Konečně něco nového x) Bitch/č moc chválím :) Je to podle mě sice něco trochu jiného než předchozí skladby, ale o to víc mě to nadchlo...ale původní verze z garáže jenom s kytarou je stejnak nejlepší,plus to úžasné a tolik umělecké video tvoří naprosto dokonalou podívanou.Asi se mi za chvíli zavaří youtube (Teda pokud to vůbec jde) ,jak to pořád jede dokola :D ) Takže jen tak dále, kluciii :) Hurá do práce...! x)










