Burned Inside - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Burned Inside crossover-metalcore / Praha

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Burned Inside - Walking Through Sunshine 5 579 ×
  • Burned Inside - Break Through 3 059 ×
  • Burned Inside - Lullaby 2 383 ×

Novinky

1 2 3 4 5 6 79111315171921 22 23 24 25

BURNED INSIDE KONČÍ, ALE KRÁSNÍ ZŮSTÁVÁME DÁL

Upraveno:

Přátelé,

pro mnoho z vás to bude možná rána zčistajasna, nicméně je na čase oznámit, že vaše milovaná kapela nabitá těmi nejhezčími hochy, co kdy hráli na ty své (nejen hudební) nástroje - tedy BURNED INSIDE - končí.

Důvodem rozpadu byly neshody v kapele o tom, jak pokračovat hudebně dále, vzhledem k tomu, že nám chyběl čistý vokál a vlastně i basa.. Kvůli těmto neshodám se nakonec rozhodl Petr odejít také a tím byl rozpad kapely zpečetěn..

Děkujeme za skvělou podporu, kterou jsme od vás dostávali - ať už z komentů, koupí EP, či slovy podpory. Ale pro kapelu je hlavní, že na ní lidé chodí naživo a tímto chci věnovat speciální poděkování těmto lidem: Ondra Lanž, Michal Kulič Gumi, Jindra Vantuch, Lucka Fialíková a Petra Voráčová, kteří po celých 2 a čtvrt roku existence kapely skutečně chodili na každý koncert, když to bylo jen trochu možné a propagovali nás kde jen mohli.

P. S. Přidejte si nás na facebooku, pokud nás ještě nemáte - čistě z nostalgie.

P. P. S. Je mou bláhovou nadějí, že novinky BI se vám líbily a mým často až neortodoxním vtípkům jste se čas od času zasmáli. Vskutku, každou novinku jsem si piplal, jako když si pinzetou vytahuji penis z trenek, když chci masturbovat. Váš Petr ;)

Ale dost už těch sentimentálních keců,

JEDNA ÉRA KONČÍ, DALŠÍ ZASE ZAČÍNÁ - MĚJTE SE FAJN A UŽÍVEJTE HUDBU!!!

VAŠI FEŠÁCI


300: BITVA O BANDZONE

Opět zdravíme naše fanoušky a fanynky každého věku!!!

S radostí oznamujeme, že zde na BandZone jsme překonali hranici 300 fans, což je jistě další krůček stát se světoznámou kapelou a jednou o tom jistě budeme vyprávět svým nezbedným vnoučatům!!! DĚKUJEME!!! ;)

Dále, chceme poděkovat těm nejvěrnějším z věrných, co na nás dorazili na finále Emergenzy!!! Víme, že to byla neděle a na píču pozdě, ale myslím, že jsme vás nezklamali. :P Byl to nářez jak hovado.

Jinak, jak už jsme psali na náš facebook (tam nám chybí 4 fans do čtyř stovek, tak kdo tam ještě není tak šup tam, ať máme pro vnoučata další příběh :D), čekají nás teď menší změny v sestavě a nějaké to dolaďování věcí okolo, tak bude koncertní pauzička, ale říkáme vám, pokud vše vyjde jak má - show v Matrixu je slabý odvárek toho, co vás teprve čeká..

Takže - zůstaňte napjatí, zůstaňte nám věrní a milujte nás..

Dodělejte úspěšně maturity, zkoušky, tituly, whatever - a užívejte prázdnin!!! Zatim!!!


29. 5. MATRIX - EMERGENZA FINAL - JSME SPECIÁLNÍ HOSTÉ !!! :)

Posíláme jarní Zdravíčko :)

29. května, tedy příští neděli, nás čeká další koncert v rámci soutěže EMERGENZA!!! Tentokrát jsme pozváni, abychom zahráli jako speciální hosté na finále tohoto ročníku!!!
Žel bohu, kvůli tomu, že letošní kapelky nebyly moc akční, co se prodeje vstupenek týče, finále se z finančních důvodů přesouvá ze slíbeného Retro Music Hall do klubu Matrix na Žižkově. Nicméně nezoufejte, Matrix je taky velký a taky se tam dobře paří!!! A aspoň máte levnější drinky. :P

Teď ale čtěte pozorně - DŮLEŽITÉ: Jak bylo řečeno, finančně zařídit celou tuto soutěž, zejména kvůli postoji soutěžních kapel, bylo nákladné a nákladům odpovídá i cena vstupu. Pokud tedy přijdete na místo, aniž byste si četli následující řádky, budete muset vyšpulit 250,-.

TAKŽE!!! Nezapomínejte, že Burned Inside jsou krásní a plni šarmu a udělají pro vás maximum!!! To znamená - pomineme-li pár kuřbiček které jsme museli podstoupit, od nás dostanete lístky za 100,- namísto 250,-, které byste platili na místě!!! A to se vyplatí. :P Jediné, co musíte udělat, je být v den koncertu, řekněme v 18:00 před klubem, abychom vám lístky mohli nadealovat. V případě delaye či jiných potíží s časem volejte na 728 212 677 (Honza), popř. na 723 946 879 (Petr) a domluvíme se na jiném čase.

15 kapel / 10 hodin živé hudby / 100 Kč - to je docela fér.

Pokud tedy nemáte v neděli do čeho píchnout, stavte se do Matrixu a podpořte nás či jiné kapely v jejich úsilí hrát pro více jak 5 lidí v českých klubech. :D

Bus!

A nezapomeňme: LAZY BANDS DIE YOUNG! :)1 2 3 4 5 6 79111315171921 22 23 24 25