Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bujabéza world music-rock / Olomouc

„POTVORY DI MARE objednávajte na deska@bujabeza.cz“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Obrázek

Vydavatelství: Folk žije!
Producent: Folk žije!
Mix: Petr Michal, Petr Novotný
Mastering: Petr Michal
Album art: Miroslav Malý, Marek Šnyrch

Album
Před odletem

CD

2016

Věřte nebo ne, Bujabéza má za sebou už víc než sedm let existence a vy držíte v rukou naši třetí desku. Pro nás je to velká věc, vždyť to není tak dávno, co jsme si namáhavě vyšlapávali místečko v tom našem malém hudebním rybníčku a stále dokola opakovali, že se nesnažíme být „novým Čechomorem“. Pravda, nevybrali jsme si zrovna styl hudby, který by zaujal na první poslech davy. Na druhou stranu, to nikdy nebylo naším cílem. Chtěli jsme prostě jen tvořit, hrát muziku, která nás bavila a naplňovala. „Líbí se nám lidové texty, mají zajímavé příběhy a neobsahují textová klišé, která najdete v každé třetí umělé písni…“ odpovídali jsme.
Přesto jsme nakonec do repertoáru zařadili i několik původních textů. Ale ne proto, že bychom podlehli. Jen jsme prostě potkali jednu moc fajn textařku. Dalo by se říct, že po vítězství na Zahradě skončilo období obhajování se. Přestali jsme soutěžit a hudební kritici si na nás už zvykli. Objevilo se několik lidí, kteří se nebáli říct, že se jim ta naše „divná“ hudba líbí.

01
02
03
04
05
06
Pivo 3:06
07
08
09
10
11
12
13