Buer - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Buer black-metal / Pardubice

„BUER - Blackmetal Pardubice - NEAKTIVNÍ“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Černý oheň - Protoalbum 2016 942 ×
  • Impérium - Protoalbum 2016 663 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Uberman (DEMO 2014) 954 × Stáhnout MP3 zdarma
  • The Headhunter (DEMO 2014) 677 ×
  • The way of the Slavs (DEMO 2014) 637 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Growl, Scream, Varhany
Nástrojové obsazení: Baskytara, Kontrabas
Nástrojové obsazení: Kytara, Jódlování, Heligonka
Nástrojové obsazení: Bicí, Tympány, Dřívka, Tamburína, Xylofon

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

BUER je plně aktivní kapela.
Naše vystoupení jsou plná temnoty, ledového chladu, i žhnoucí peklem.
Venkovní show pak bývají doplněné o plameny, a temnota je ještě hmatatelnější.

Rádi přimeme jakýkoli koncert, neváhejte nás kontaktovat.

O naší hystorii a zrodu se dočtete níže, v biu....

Bio a historie

BUER!
Název byl vymyšlen v roce 2012 nad půllitrem piva v hlavách Zyklorda a Orpheuse. Tenkrát jsme se rozhodli že chceme stůj co stůj založit kapelu. Zkušenosti nulové, hudební znalosti žádné, ale mládí si to žádalo. Nakoupili jsme si nástroje a začali experimentovat s tím co se asi tak stane a zrodily se první "skladby" (později použity pro PROTOALBUM). V této době jsme se dokonce za doprovodu jakýchsi bicích z CD odhodlali náš projekt prezentovat před první hrstkou odvážlivců. Ovšem k dalšímu pokračování jsme se už nedopracovali.

Po delší odmlce se BUER na krátko probudil od poloviny roku 2013, do konce roku 2014. To vše především díky zájmu nových a zkušenějších hudebníků. Tou dobou už byly hudební nápady pokročilejší a o fous dospělejší. V témž roce jsme vydali DEMO2014 kde jsme experimentovali se třemi kytarami, a prvky jiných stylů....
Nicméně více členů přineslo i více názorů a více žánrových odboček což nakonec roztrhlo původní nosný žánr, a tím i páteř kapely.

Od začátku roku 2015 jsem se věnoval společně s LUBHOSHem nahráváním prvních a vůbec původních surových skladeb, v osobním volnu, jen tak z nostalgie.
Ve druhé polovině roku 2015 mě současně oslovil UTGARD že by rád založil kapelu. Opět jsme se ocitli na začátku.
Surový materiál a téměř nulové zkušenosti daly vzniknout pokusu: "split Zyklord/Utgard" Ten sloužil spíše jako promo, zda by vůbec mělo smysl zakládat kapelu. Tou dobou už byla téměř polovina roku 2016.
K nezávaznému experimentu byla obětována tvorba z úplného počátku Zklordových pokusů, Utgard přidal své pokusy o text, a démon BUER zanechal svou stopu na zemi.

Spolupráce začala nabírat obrátky a zrodil se nápad vynést náš experiment na pódia. Tou dobou se k nám na basu přidal Chorozon a začala se plánovat první DEVILIZATION. 2016 Krátce po ní hned následovaly pozváky na další akce, kde nás silně motivoval zájem fanoušků v následování započaté cesty. Dokončili jsme svépomocí práce na nahrávkách a vydali PROTOALBUM Do konce roku 2016 jsme absolvovali 13 koncertů.

Od konce roku 2016 je s námi druhý kytarista Negativ a bubeník 0.

V současnosti pracujeme na plnohodnotném albu navazujícím daleko za Protoalbem. Současný cíl je hudba složená dnes, nikoly ozvěny minulosti. Též budou temnější vystoupení, kázání příběhů těch jenž BUER posedl a šíří skrze ně své pekelné proroctví, na jehož konci je sama APOKALIPSA VŠECH HODNOT!!!! BUER přináší odmítání politiky a náboženství, a rozsévá jen CHAOS, BOLEST a TEMNOTU!
Uvidíme se na pódiích v roce 2017!

Zyklord