Bublifunk (cz) - O kapele | Bandzone.cz

Bublifunk (cz) pop-rock'n'roll / Frýdek-Místek

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • LIVE MEDLEY - sestřih z vystoupení
    Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv, Saxofon, Flétna, Klarinet
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Kapelu Bublifunk tvoří absolventi hudebních oborů uměleckých škol (konzervatoř Brno, Konzervatoř a VOŠ Jaroslava Ježka v Praze, JAMU v Brně) a žádaní umělci, spolupracující se špičkou české popové, rockové i jazzové scény (členové Vltava, Kamil Střihavka&Leaders, Petr Kolář, David Stypka&Bandjeez, Buty a dalších). Zajistíme Vám kvalitní 100% živou hudební produkci na společenských akcích, jako jsou svatby, firemní večírky, dále plesy, zábavy, oslavy a podobně.

Náš repertoir je široký - od popových a rockových hitů až po swing, muzikálovou hudbu, funky, latinu nebo i lidové písničky. Po domluvě můžeme nazkoušet i Vaši oblíbenou písničku. Jsme čtyři (ve složení bicí, klávesy, kytara a saxofon), tudíž všechna hudba, kterou uslyšíte, je hrána živě - nešidíme pomocí samplů, jak je často slyšet u mnoha jiných "zábavových" formací.

Rádi vám také zahrajeme u vašeho svatebního obřadu. Nejznámější svatební pochody, romantické písně i vaše oblíbené melodie, to vše ideálně v duu saxofonu a kytary či piána, dle Vašeho přání.

http://www.youtube.com/watch?v=KN2H33WYsPI 

 

Pokud chcete pro Vaši akci opravdu kvalitní a energickou hudbu se širokým žánrovým záběrem, není nic jednoduššího, než nás kontaktovat telefonicky na čísle +420 732 718 601  anebo přes e-mail pridalr@seznam.cz .

 

Složení kapely:

  • Ondřej Klímek - saxofon, flétna, zpěv
  • Radim Přidal - kytara, zpěv
  • Jan Uvira - klávesy, zpěv
  • Matěj Drabina - bicí 

Máme také profil na Facebooku:

http://www.facebook.com/pages/Bublifunk/237753936303627?sk=info

 

Bio a historie

viz. info o kapele...