Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Iron Maiden/Dickinson revival hard rock-heavy / Otrokovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Kapela Bruce Dickinson revival vznikla začátkem roku 2003 seskupením většiny bývalých členů otrokovické kapely SOHROCK. Za bicí pak zasedl Tomáš Kašpar, který se jako muzikant vrátil k hraní po 15-ti letech.Baskytarista Karel Ondřich je bývalým členem "Sohrocku" stejně jako první kytarista Petr Vašát. Za mikrofon se postavil Franta Kašpar, hlavní tahoun a "kapelník" sestavy. V červenci 2008 přichází do kapely poslední současný člen sestavy Zdeněk Gunčík, člen legendární kroměřížské heavy formace ROKS.

Kapela se zaměřuje na sólovou tvorbu Bruce Dickinsona a je tak jediným revivalem tohoto typu v ČR. Repertoar tvoří průřez celé dosavadní Dickinsonovy tvorby od první desky „Tattooed Millionaire" až po aktuální „Tyrany of souls".

Naše schow je založena na pódiovém výkonu zpěváka Franty "Bruce"  Kašpara, který svým bezprostředním vystupováním dokáže rozezpívat a rozjet i zatichlý klub či sál.

Naše heslo : "HRANÍ  NÁS  BAVÍ".

Podrobnější informace o kapele a MP3 ukázky na našich stránkách   http://dickinson.aspone.cz/

Bio a historie

 Současná sestava : (od července 2008)

František    KAŠPAR -  z p ě v
Petr   VAŠÁT  -  k yt a ra
Zdeněk   GUNČÍK  -  k y t a r a
Karel   ONDŘICH  -  b a s a
Tomáš   KAŠPAR  -  b i c í

Podrobnější informace o kapele a MP3 ukázky na našich stránkách: http://dickinson.aspone.cz/